Geri Diego Costa, Beşiktaş'a söz verdi!

Diego Costa, Beşiktaş'a söz verdi!

Dünyaca ünlü golcü Diego Costa, Al Nassr'dan gelen 5 milyon euroluk yıllık ücret ve çeşitli bonuslar içeren cazip sözleşme teklifini reddetti. Beşiktaş'ın 2.5 milyon euroluk teklifine ilk etapta olumlu yanıt veren ancak Avrupa'dan gelecek diğer teklifleri de görmek istediğini belirten Costa için bekleyiş devam ediyor. Yıldız golcü ile Portekiz devi Benfica'nın da ilgilendiği biliniyor. Orada forma şansı bulmasının Beşiktaş'a göre daha düşük gözüktüğü için şartlar Kartal'ı daha cazip kılıyor.

21 Haziran 2021 Pazartesi, 15:46 - Spor
A
Diego Costa, Beşiktaş'a söz verdi!

Siyah-Beyazlılar Diego Costa'da mutlu sona ulaşmak üzere. Brezilya asıllı İspanyol golcü, Suudi Arabistan'ın zengin kulüplerinden Al Nassr'ın yaptığı cazip teklifi reddetti. Costa, 5 milyon euro garanti ücret ve çeşitli bonuslar içeren teklifi düşünmeden geri çevirdi. Dünyaca ünlü golcü, Devler Ligi arenasında boy göstermek ve şöhretini kaybetmek istemiyor.

2.5 MİLYON EUROYA ANLAŞILDI

Beşiktaş, Costa ile 2.5 milyon euro yıllık ücret karşılığında prensipte anlaşmaya varmıştı. İmza parası ve çeşitli başarı bonuslarında pürüz var. Costa'ya Portekiz devi Benfica da talip. Ancak orada forma şansı bulma konusunda şüpheler var. Costa'nın önümüzdeki sezon Beşiktaş formasını giyme ihtimali daha kuvvetli gözüküyor.

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


21 Haziran 2021 Pazartesi, 15:46
A