Geri Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor!

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılacak Kabine toplantısında, bayram tatilinin süresi, Kovid-19 aşı programı ve turizm sektörüne ilişkin gelişmeler başta olmak üzere ülke gündemindeki konuların ele alınması bekleniyor.

04 Temmuz 2021 Pazar, 16:59 - Güncel
A
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor!
08:33 Müzik kısıtlamasının 24.00'e çekilmesini doğru buluyor musunuz? (ÖZEL HABER)

İLGİLİ VİDEO

Müzik kısıtlamasının 24.00'e çekilmesini doğru buluyor musunuz? (ÖZEL HABER)

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak. Kabine toplantısında, Kovid-19 aşı programı ve bayram tatilinin süresi başta olmak üzere ülke gündemindeki konuların ele alınması bekleniyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sunum yapması öngörülen toplantıda, 3. doz aşılama ve ülke genelinde aşı programında gelinen noktanın değerlendirileceği, aşı programının Kovid-19 vaka sayılarına etkisi ve yerli aşı çalışmalarının da görüşüleceği tahmin ediliyor.

Bayram tatili süresinin de belirlenmesi beklenen toplantıda, turizm sezonuna ilişkin beklentiler ile bu kapsamda alınan tedbirlerin masada olacağı öngörülüyor.

Güvenlik ve dış politikaya ilişkin konuların da görüşülecek gündem maddelerinden olacağı toplantıda, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar tarafından, yurt içi ve sınır ötesinde terör örgütlerine karşı yürütülen operasyonlara ilişkin Kabine'ye bilgi verilmesi bekleniyor.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


04 Temmuz 2021 Pazar, 16:59
A