Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

'Çılgın Bediş'in 'Kapıcı Abdül'ü Abdülhamit Danışır yardım bekliyor!

Bir döneme damga vuran Çılgın Bediş dizisinde 'Kapıcı Abdül' karakteriyle rol alan Abdülhamit Danışır, trafik ışıklarında kitap satarak geçimini sağlıyor. Danışır, meslektaşlarından yardım bekliyor.

'Çılgın Bediş'in 'Kapıcı Abdül'ü Abdülhamit Danışır yardım bekliyor!

'Çılgın Bediş' dizisindeki 'Kapıcı Abdül' karakteriyle bilinen Abdülhamit Danışır, Kabataş'taki trafik ışıklarında duran araçlara dini kitaplar satmaya çalışırken görüntülendi. Oyuncu, rol aldığı dizi ve filmlerdeki arkadaşlarının kendisine yardım elini uzatmasını beklediğini söyledi.

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre; çaresiz olduğunu belirten Danışır, "Ekmek paramı böyle kazanıyorum. Tek başıma bir evde yaşıyorum" şeklinde konuştu.

Mesleğine devam edemediğini söyleyen oyuncu, "Çılgın Bediş, G.O.R.A. ve bir sürü işte daha rol aldım. Sonrasında rol gelmedi. Oyunculuğa devam edemedim, yoksa işimiz güzeldi" dedi.

Rol arkadaşı Yonca Evcimik'ten yardım istediğini belirten Danışır, "Beni tanımıyor ve destek olmadı. İmkanı olanlar bana el uzatsın, yardım etsin. Kimseden bir ses çıkmadı ve hiç yardımcı olmadılar" ifadelerini kullandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!