Geri Çifte cinayet! Yüzünü tanınmayacak hale getirmişler

Çifte cinayet! Yüzünü tanınmayacak hale getirmişler

Adalet Bike ile park halindeki otomobilinde sohbet eden Gökhan Denli, yanlarına yanaşan lüks araçtan inen kişiler tarafından öldürüldü. Saldırganlar sonra kadını zorla otomobillerine bindirerek kaçırdı. Adalet Bike'nin cansız bedeni birkaç saat sonra yol kenarında bulundu.

23 Haziran 2021 Çarşamba, 07:41 - Güncel
A
Çifte cinayet! Yüzünü tanınmayacak hale getirmişler

İstanbul'da Gökhan Denli (30) ile Adalet Bike'nin içerisinde bulunduğu otomobil, dün saat 01.00 sıralarında Büyükçekmece Kültür Park yanında duruyordu. Bu sırada yanlarına lüks bir araç geldi. Araçtan inen kişilerle Gökhan Denli arasında kavga çıktı. Gökhan Denli'yi çok sayıda bıçak darbesi ve 7 kurşunla öldüren kişiler, yanındaki Adalet Bike'yi zorla otomobillerine bindirerek kaçtı.

YÜZÜNÜ TANINMAYACAK HALE GETİRMİŞLER

Kaçırılan kadının cansız bedeni de birkaç saat sonra, otomobilden atılarak parçalanmış halde D-100 Karayolu kenarında bulundu. Yüzü tanınmayacak hale gelen kadının vücudunda derin kesik izleri vardı.

Polis ekipleri sabaha karşı Jaguar marka otomobili Büyükçekmece'de kaza yaptıktan sonra terk edilmiş olarak buldu. Otomobilde detaylı parmak izi ve DNA incelemesi yapıldı.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


23 Haziran 2021 Çarşamba, 07:41
A