Geri Bursa Mudanya'da hayvan bakım evinde iyileştirme

Bursa Mudanya'da hayvan bakım evinde iyileştirme

Mudanya Belediyesi, sokak hayvanlarının daha sağlıklı ve modern ortamlarda bakımlarının sağlanması için Veterinerlik Hizmetleri Birimi bünyesinde bulunan geçici bakım evinde iyileştirme çalışmalarını tamamladı.

23 Haziran 2021 Çarşamba, 13:53 - Bursa Bölge
A
Bursa Mudanya'da hayvan bakım evinde iyileştirme

Doğada yaşayan her canlının yaşama hakkına saygı ilkesinden hareketle çalışmalarını sürdüren Mudanya Belediyesi, Veterinerlik Hizmetleri Birimi bünyesinde kurduğu geçici hayvan bakım evinde iyileştirme çalışmalarını tamamladı. Geçici bakım evinde, kedi ve köpekler için kısırlaştırma işlemi yapılırken, hasta ve yardıma muhtaç hayvanlar da tedavi ediliyor.

Mudanya'da sokak hayvanlarım yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürmelerini hedeflediklerini belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, "Minik dostlarımıza tedavi, ilaçlama ve kısırlaştırma işlemlerinin yanı sıra iyileşene kadar konforlu bir konaklama hizmeti sunuyoruz. Mudanya'da sevgi paylaştıkça çoğalıyor. Her birimize önemli sorumlulukların düştüğü bugünlerde şehrimizdeki hiçbir canlının zarar görmemesi için çalışıyoruz. Mudanya'nın sahipsiz hayvanları da bizlere emanet" dedi.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


23 Haziran 2021 Çarşamba, 13:53
A