Geri Bursa'da Spor Okulları'nda çalışmalar hız kesmiyor

Bursa'da Spor Okulları'nda çalışmalar hız kesmiyor

4-16 yaş arasındaki çocukların 11 branşta eğitim gördüğü Büyükşehir Belediyesi Spor Okulları'nda eğitimler tüm hızıyla sürüyor.

02 Temmuz 2021 Cuma, 12:17 - Spor
A
Bursa'da Spor Okulları'nda çalışmalar hız kesmiyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi koordinasyonunda Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından düzenlenen Spor Okulları'nda ilk dönem çalışmalarında tempo hız kesmiyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin modern, erişilebilir ve hizmet kalitesi yüksek tesislerinde gerçekleştirilen ve 28 Haziran'da başlayan Spor Okulları'nda öğrenciler, 11 branşta branşta (yüzme, okçuluk, boks, tenis, voleybol, basketbol, taekwondo, cimnastik, satranç, masa tenisi ve karate) eğitimlerini sürdürüyor.

Spor Okulları'nda bin 400'ün üzerinde kaydın olduğu ilk dönem çalışmaları 16 Temmuz'da tamamlanacak. Birinci dönemin ardından 26 Temmuz-13 Ağustos tarihleri arasında yapılacak 2. dönem ve 16 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek 3. dönem ile 10 Temmuz-1 Ağustos, 7-29 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek hafta sonu eğitimleri için kayıtlar da devam ediyor. Spor Okulları ile ilgili detaylı bilgi www.bursa.bel.tr, www.bursabbspor.com ve www.bbbgenclikkulubu.com adreslerinden alınabilecek.

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


02 Temmuz 2021 Cuma, 12:17
A