Geri Bursa'da genç mali müşavirlere ofis desteği projesi

Bursa'da genç mali müşavirlere ofis desteği projesi

Mesleğe yeni adım atan ve ilk defa büro açacak mali müşavirlere yönelik büro donanımı, program gibi her türlü altyapının Oda tarafından sağlanacağı ofis desteği projesinin mimari çizimini Büyükşehir Belediye Başkanı'na takdim eden BSMMMO Başkanı Doğan Yılmaz, aynı zamanda meslektaşları olan Alinur Aktaş'tan yer tahsisi konusunda destek vermesini talep etti.

26 Ağustos 2021 Perşembe, 16:00 - Bursa Bölge
A
Bursa'da genç mali müşavirlere ofis desteği projesi

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (BSMMMO) Başkanı Doğan Yılmaz, Oda Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Savaş Albayrak ile birlikte Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı makamında ziyaret etti. Bursa Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası'nda gerçekleşen ziyarette konuşan BSMMMO Başkanı Doğan Yılmaz, yönetime geldikten kısa süre sonra Çin'de ortaya çıkan ve tüm dünyayı sarsan pandemi sürecine adım atıldığını bunun da faaliyetlerini ve planladıkları projeleri hayata geçirmelerine engel olduğunu kaydetti.

YER DE MİMARİ ÇİZİM DE HAZIR

Ruhsat alarak mesleğe yeni adım atan genç meslektaşlara yönelik gerçekleştirmeyi planladıkları ofis desteği projesinde önemli bir noktaya geldiklerini kaydeden Doğan Yılmaz, "İlk defa büro açacak meslektaşlarımızın bir kısmına büro donanımı, program gibi her türlü altyapısının Oda tarafından sağlanacağı bir yapı kuruyoruz. Yer konusunda Oda hizmet binamızın da içinde bulunduğu BAOB Yerleşkesi içinde Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan ofisleri kiralamayı düşünüyoruz. Projemizin mimari çizimini de gerçekleştirdik. Projemizin hayata geçmesi ile birlikte; genç meslektaşlarımızın, büro edinme konusunda yaşadıkları sorunları önemli ölçüde çözüme kavuşturmuş olacağız" diyerek, aynı zamanda meslektaşları olan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'tan proje ile ilgili kendilerine yer tahsisi konusunda destek vermelerini talep etti.

Makamına gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise projeyi inceleyeceklerini ve konu ile ilgili değerlendirme yapacaklarını söyledi.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


26 Ağustos 2021 Perşembe, 16:00
A