Geri Bursa'da 10 kilometrelik kovalamaca: Dişim düştü, dişimi bulun

Bursa'da 10 kilometrelik kovalamaca: Dişim düştü, dişimi bulun

Bursa'da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 4 kişi, polisi görünce otomobil ile kaçtı. Emre R.Y., Cem E.Ç., Volkan A., ve Yusuf Ö., yaklaşık 10 kilometre süren kovalamaca sonunda yakalandı. Gözaltına alınan kişilerden Emre R.Y., . "Dişim düştü, dişimi bulmam lazım", Cem E.Ç. ise "Ben kaçmadım. O kaçtı" dedi.

30 Mayıs 2021 Pazar, 08:00 - Bursa Bölge
A
Bursa'da 10 kilometrelik kovalamaca: Dişim düştü, dişimi bulun
04:04 Bursa'da 10 kilometrelik kovalamaca: Dişim düştü, dişimi bulun

İLGİLİ VİDEO

Bursa'da 10 kilometrelik kovalamaca: Dişim düştü, dişimi bulun

Olay, merkez Osmangazi ilçesi, Özdilek kavşağında devriye görevi yapan Motosikletli Yunus Timleri, 16 FV 646 plakalı otomobilin, kendilerini görünce geri giderek kaçmaya başladığını fark etti. Ekipler, kaçan otomobili yaklaşık 10 kilometre süren kovalamaca sonunda Hürriyet Mahallesine bağlı Ragıp sokak üzerinde kıstırıp yakaladı.

Sürücü Emre R.Y. ile yanındaki arkadaşları Cem E.Ç., Volkan A., ve Yusuf Ö'nün izin belgeleri olmadığı belirlendi. Şüphelilerin araçlarında yapılan aramada ise pompalı tüfek ve silah bulundu.

'Dişim düştü dişimi bulun'

Sürücü Emre R.Y., "Dişim düştü dişimi bulmam lazım ağrı yapıyor" demesi dikkatlerden kaçmadı. Cem E.Ç. ise neden kaçtınız sorusuna "Arabayı arkadaşım kullanıyordu. Ona sorun" dedi.

Toplam 4 kişiye sokağa çıkma kısıtlamasına uymadıkları gerekçesi ile 12 bin 600 TL para cezası kesildi. Polis ekipleri yapılan aramada sürücü Emre R.Y'nin düşen dişini bularak teslim etti.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


30 Mayıs 2021 Pazar, 08:00
A