Geri Beşiktaş'ta rota Utaka

Beşiktaş'ta rota Utaka

Beşiktaş'ın, Montpellier ile sözleşmesi sona eren Nijeryalı golcü John Utaka'yı gündemine aldığı öğrenildi.

15 Temmuz 2013 Pazartesi, 17:51 - Spor
A
Beşiktaş'ta rota Utaka

 

Beşiktaş, Fransız kulübü Montpellier ile sözleşmesi sona eren Nijeryalı golcü John Utaka'yı gündemine aldı. Maraton.com.tr'nin haberine göre, Almeida'yı satması halinde yerini yabancı bir golcüyle doldurmayı planlayan Beşiktaş'ın listesinde Adebayor'dan sonra John Utaka'nın bulunduğu belirtildi.

Yüksek maliyeti nedeniyle karoda düşünülmeyen Almeida'nın yerini yabancı bir forvetle doldurmayı planlayan Beşiktaş'ın hedefinde Jonh Utaka var. Siyah - beyazlılar, kulübüyle olan sözleşmesi sona eren oyuncunun menajeriyle görüşme yapacak.

Lille kulübünün de ısrarlı kadrosuna katmak istediği 31 yaşındaki Nijeryalı oyuncu için Beşiktaş, yıllık 1 milyon 200 bin euro teklif etmeyi düşünüyor. Ancak Nijeryalı golcünün 1 milyon 600 bin euro istediği öğrenildi.

31 yaşında olan ve geçen sezon 28 maçta 6 gol atan Nijeryalı yıldızın bonservisinin elinde bulunması, siyah-beyazlı yönetimi umutlandırıyor.

Tottenham'ın Togo'lu golcüsü için İngiliz kulübüyle söz kesen Beşiktaş, Adebayor'un siyah-beyazlı kulübe gelmek istememesi durumunda Utaka ile temaslarını hızlandıracak ve forvet transferine son noktayı koyacak

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


15 Temmuz 2013 Pazartesi, 17:51
A