Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Banu Alkan'dan "Kylie Jenner bana mesaj attı" iddiası

Banu Alkan, kendisini taklit etmekle suçladığı ve hayranlarıyla birlikte etkileşim yağmuruna tuttuğu Kylie Jenner'ın kendisine bu kez mesaj attığını öne sürdü.

Banu Alkan'dan ''Kylie Jenner bana mesaj attı'' iddiası

Bir döneme damgasını vuran 'Afrodit' lakaplı oyuncu Banu Alkan, geçtiğimiz günlerde Kylie Jenner'a sosyal medya hesabından göndermelerde bulundu. Alkan, ABD televizyonlarındaki gösteri programlarında rol alan ünlü oyuncu Jenner'in kendisi taklit ettiğini düşünüyor ve ona "Kezban" diyor.

Alkan, gençlik dönemlerinde çekilen pozlarını yayınlayarak, fotoğraflarda Jenner'ın kendisini taklit ettiğini öne sürdü. Jenner, Kim kardashian'ın üvey kardeşi. 23 yaşındaki Jenner'in 62 yaşındaki Alkan'ın gençlik dönemini bilmesi ve kıyafetlerini taklit etmesi mantıklı bulunmuyor.

Geçtiğimiz günlerde Kylie Jenner'ın kendisini taklit ettiğini iddia ederek "Yeter artık, taklitçi kezban!" diyen Banu Alkan, bu kez Jenner'ın kendisine mesaj attığını iddia ederek bir fotoğraf yayınladı.

Alkan'ın yayınladığı mesajlarda, Jenner'ın "Yeter, kapa çeneni! Sen ve fanların sürekli beni etiketliyorsunuz. Eğer böyle devam ederseniz siz ve menajeriniz avukatımla uğraşmak zorunda kalırsınız" yazdığı görüldü.

Bir grup sosyal medya kullanıcısı ise Jenner'ın Alkan'a gönderdiği mesajın gerçek olmadığını sahte olabileceğini iddia etti.  Banu Alkan' in gençlik fotograflarındaki kıyafetlerin  neden taklit edildiğini düşündüğü bilinmiyor.  

Alkan, bir dönem giydiği yeşil elbisesinin de taklit edildiğini öne sürerek, "Kumaşlarıma kadar, seçtiğim renklere kadar kopyacı Kezban" mesajını yayınlamıştı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!