Geri Bahadır Taşdelen, İnegölspor'a imza attı

Bahadır Taşdelen, İnegölspor'a imza attı

Bursa İnegölspor'un, 2.Lig ekiplerinden Kırklarelispor'dan orta saha oyuncusu Bahadır Taşdelen ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

27 Haziran 2021 Pazar, 15:43 - Spor
A
Bahadır Taşdelen, İnegölspor'a imza attı

Kulüp tesisinde düzenlenen imza törenine Futbol Şube Sorumlusu Sedat Esadi ile Halkla İlişkiler ve Reklam Sorumlusu Volkan Kardaş katıldı.

İmza töreni öncesi konuşan Futbol Şube Sorumlusu Sedat Esadi, şunları söyledi:

"Sezon bittikten sonra Bahadır kardeşimizle iletişime geçmiştik. Sağ olsun kırmadı bizi ve ön görüşmemizi yaptık. Ondan sonra kendiside düşündü, taşındı ve "İnegölspor'un başarısı için bizde bu sene elimizden geleni yapalım" dedi. Kendisine geldiği için teşekkür ediyoruz. Kendisinin kulübümüze katlı verip, en kısa zamanda en güzel yerlere geleceğine inanıyoruz. Biz kendisine tekrardan hoş geldin diyoruz. Biz hocamızın verdiği liste doğrultusunda transferlerimizi yapıyoruz. Şimdilik bir kamp dönemimiz var. 24 Temmuz'da takımımız toplanacak. Hocamızla tekrar bir istişare edeceğiz ve duruma göre transfer yapabiliriz. Yani hocamız talep ederse, 1 transfer daha yapmayı düşünüyoruz."

Bahadır Taşdelen ise "Öncelikle iki taraf içinde hayırlı uğurlu olsun diliyorum. İnşallah beraber güzel başarılar elde ederiz. Buraya gelmem için Sedat ağabeyinde dediği gibi çok güzel bir ilgi oldu. Çokta aradılar, konuştuk, görüştük. 15 günlük bir süreç oldu. Ama sonunda mutlu son oldu. İnşallah beraber güzel bir sezon geçiririz."ifadelerini kullandı.

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


27 Haziran 2021 Pazar, 15:43
A