Geri Avrupa'nın gözü Türkiye'de

Avrupa'nın gözü Türkiye'de

Her yıl ortama 100 bin sağlık turistinin geldiği Türkiye'de sağlık turizmi dünyanın dikkatini çekmeye başladı. Hindistan'ın en popüler dergilerinden olan AsiaSpa India, 350 bin kişinin oyuyla Avrupa'nın en iyi sağlık turizmi durağı olarak Türkiye'yi seçti.

02 Mayıs 2013 Perşembe, 09:16 - Sağlık
A
Avrupa'nın gözü Türkiye'de


Hindistan'ın en iyi Spa tesisleri, otel ve restoranları ile sektörün bu alandaki en iyi ürünlerini, yöneticilerini ve terapistlerini ödüllendiren dergi, her yıl düzenlediği "GeoSpa/AsiaSpa Ödülleri"ne bu yıl uluslararası bir boyut kazandırdı. Uluslararası destinasyon bazında okuyucu ödülleri vermeye başlayan AsiaSpa India, Hindistan'ın yanı sıra Asya ve Avrupa'nın da en iyi destinasyonlarını seçti. Türkiye'nin "Reader's Choice Awards: My Favourite Spa Destination-Europe" ödülüne layık görüldüğü ve 350 binin üzerinde okuyucunun oyuyla belirlenen "6. GeoSpa/AsiaSpa Ödülleri"nde Tayland en iyi Spa destinasyonu oldu.

100 ülkede oylama yapıldı

Hindistan'ın yüksek tirajlı Spa ve Welness dergisi AsiaSpa India, ödüllerin oylama ve değerlendirmelerini dünya çapında 100 ülkede 500 ofis ile faaliyet yürüten Grant Thornton International Ltd. danışmanlık firmasının Hindistan Ofisi'ne yaptırdı.

Türkiye'nin ödülünü Aytürk aldı

Türkiye'yi, Avrupa'nın en iyi Spa destinasyonu yapan "Reader's Choice Awards: My Favourite Spa Destination-Europe" ödülü derginin Yeni Delhi'de düzenlediği törenle Bakanlık Kültür ve Tanıtma Müşaviri Özgür Aytürk'e teslim edildi.

Diğer Sağlık ve Beslenme Haberleri için tıklayın


02 Mayıs 2013 Perşembe, 09:16
A