Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Adıyaman'a 6 yeni ambulans

SAĞLIK Bakanlığı tarafından alınan tam donanımlı 6 ambulans, düzenlenen törenle Adıyaman Sağlık Müdürlüğü'nde görevlilere teslim edildi.

Adıyaman'a 6 yeni ambulans

Sağlık Bakanlığı tarafından kente gönderilen 1 milyon lira tutarındaki tam donanımlı 6 ambulans, Adıyaman Valiliği önünde düzenlenen törenle Sağlık Müdürlüğü'ne teslim edildi. Ambulans teslimi için düzenlenen törene; Vali Mahmut Demirtaş, Belediye Başkanı AK Parti'li Necip Büyükaslan, İl Sağlık Müdürü Mehmet Emin Taş ile kurum müdürleri katıldı. Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, "Bugün sağlıkta çok önemli bir reform gerçekleştirildi. 1 milyon lira değerindeki 6 ambulansımızı insanlarımıza hizmet etmesi ve yardımına çabuk ulaşmaları için Sağlık Müdürlüğü'ne teslim ettik" dedi.

Vali Demirtaş'ın ardından konuşan İl Sağlık Müdürü Mehmet Emin Taş, yenilerle birlikte kentteki ambulans sayısının 42'ye ulaştığını söyledi. Taş, ambulansların 3'ünün ilçelere 3'ünün ise kent merkezinde görevlendirileceğini kaydetti. Konuşmaların ardından ambulansların anahtarları şoförlere teslim edildi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!