Geri 10 TL'lik kazı kazanla 500 bin TL kazandı

10 TL'lik kazı kazanla 500 bin TL kazandı

Antalya'da bir talihli, 'Altın Yumurta' adlı 10 TL'lik kazı kazandan, 500 bin TL'lik büyük ikramiyeyi kazandı. İşletmede çalışan Salih Ustali, adının açıklanmasını istemeyen şanslı talihlinin borçları olduğunu söyledi.

06 Temmuz 2021 Salı, 16:09 - Güncel
A
10 TL'lik kazı kazanla 500 bin TL kazandı

Antalya'da, adının açıklanmasını istemeyen kişi, Muratpaşa ilçesi Sinan Mahallesi'ndeki şans bayisinde 4 Temmuz Pazar günü 50 TL verip, 5 tane kazı kazan aldı. Talihli, 'Altın Yumurta' olarak bilinen kazı kazan oyununda büyük ikramiye olan 500 bin TL'nin sahibi oldu. Şanslı kişi, işletmede çalışan Salih Ustali'ye büyük ikramiyenin isabet ettiği kazı kazanı verdi. Ustali de kuponun çıktısını alıp zımbalayarak şanslı kişiye verdi. Ustali, büyük ikramiyeyi kazanan şanslı kişiye parasını İstanbul'a gidip alması gerektiğini de söyledi.

TAVUK ALTINDA OLAN MİKTAR KAZANILIYOR

Altın Yumurta olarak bilinen kazı kazan oynayan kişilerin 10 şansı bulunuyor. Yumurta sembollerinin olduğu ve kuponun sağında yer alan bonus yıldızlarının alanları kazınıyor. Yumurtaların olduğu alanda tavuk sembolünü bulan şanslı kişiler, sembolün altındaki ikramiye tutarını kazanıyor. Bonus alanında yer alan yıldızların olduğu alanda ise para sembolünü bulan kişiler altındaki miktarı kazanıyor.

'ŞANSLI KİŞİ SEVİNDİ'

Milli Piyango Bayi çalışanı Salih Ustali, "Şanslı kişi pazar günü akşam saatlerinde geldi, 5 tane 10 TL'lik 'Altın Yumurta' isimli kazı kazanlardan aldı. Kazı kazanları makineden kontrol ettik. Ben şanslı kişiye 'Tahmin et bakalım ne kadar çıkmıştır' diye sorduğumda, 'Bilmiyorum herhalde 50 TL filan çıkmıştır' dedi. Ben de ona hayır 500 bin TL çıktığını söyledim. O esnada şanslı kişi çok sevindi. Kuponun çıktısını alıp zımbalayarak kendisine verdim" dedi.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


06 Temmuz 2021 Salı, 16:09
A