Geri Zeynep Beşerler'e ateşli evlenme teklifi

Zeynep Beşerler'e ateşli evlenme teklifi

Güzel oyuncu Zeynep Beşerler, önceki akşam hayatının en özel ve unutulmaz anlarından birini yaşadı. Beşerler, sevgilisi Emir İçgören'le birkaç günlük tatil ve yaş gününü kutlamak için Bodrum'a gitti.

05 Ağustos 2013 Pazartesi, 13:44 - Magazin
A
Zeynep Beşerler'e ateşli evlenme teklifi

Güzel oyuncu Zeynep Beşerler, önceki akşam hayatının en özel ve unutulmaz anlarından birini yaşadı. Beşerler, sevgilisi Emir İçgören'le birkaç günlük tatil ve yaş gününü kutlamak için Bodrum'a gitti. Güzel oyuncu, önceki akşam her şeyden habersiz sevgilisiyle Bitez'deki Beyaz Beach'in yolunu tuttu.
HER ŞEYDEN HABERSİZDİ

Mekana Emir İçgören'in lüks teknesiyle giden Zeynep Beşerler, tam iskeleye yanaşmak üzereyken karşısında alevlerle yazılmış "Benimle evlenir misin?" yazısını gördü. Bir an ne olduğunu anlayamayan Beşerler, bu unutulmaz teklifin kendisine yapıldığını anlayınca gözyaşlarına boğuldu.

GİZEMLİ DÜĞÜN TARİHİ
Gözyaşları içerisinde Emir İçgören'e "Evet" diyen Beşerler, sevincini sadece en yakınlarıyla paylaştı. Düğün tarihi için "Siz bu haberi yapana kadar evlenmiş oluruz'" diyerek şaşırtıcı konuşan Emir İçgören'e bu teklif yaklaşık 25 bin liraya mal oldu. İçgören; mekanı kapatmak için 20 bin, yazı için de 5 bin lira harcadı.
ROMANTİK DAMAT
Sosyetik İçgören'in güzel sevgilisine yaptığı unutulmaz jest, çiftin tüm yakın çevresinin dilinde. Emir İçgören'in adı, şimdiden 'Romantik damat'a çıktı.
 

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


05 Ağustos 2013 Pazartesi, 13:44
A