Geri Yürek sızlatan görüntü! İsrail'de fanatik Yahudiler sürücüyü linç etmek istedi

Yürek sızlatan görüntü! İsrail'de fanatik Yahudiler sürücüyü linç etmek istedi

İsrail'in Filistinlilere karşı günlerdir sürdürdüğü abluka ve saldırılar yeni bir boyut kazandı. Yaşanan gerilim Yahudi ve Arap toplumlarını arasına da sıçradı. Fanatik İsrailliler, Arap dükkanları yağmalarken bir sürücü de yüzlerce İsrailli tarafından trafikte linç edildi.

13 Mayıs 2021 Perşembe, 00:36 - Dünya
A
Yürek sızlatan görüntü! İsrail'de fanatik Yahudiler sürücüyü linç etmek istedi
01:28 Yürek sızlatan görüntü! İsrail'de fanatik Yahudiler sürücüyü linç etmek istedi

İLGİLİ VİDEO

Yürek sızlatan görüntü! İsrail'de fanatik Yahudiler sürücüyü linç etmek istedi

İsrail'de tansiyon her geçen dakika yükselmeye devam ediyor. Birçok kentte fanatik Yahudiler Araplara saldırmaya devam ederken, Bat Yam'da bir araç sürücüsü linç edilmek istendi.

Sokakta bulunan kalabalığın arasına giren sürücü, fanatik Yahudilerin saldırması üzerine aracı ile kalabalıktan kaçmaya çalıştı. Başka bir araca çarparak duran sürücü daha sonra sıkışık olan trafiğin içine girmesi ile saldırganlar tarafından araçtan indirilerek adeta linç edildi.

İsrail basınında yer alan haberlerde, fanatik Yahudilerin araç sürücüsüne Arap olduğu için saldırdığını ifade ederken, bazı kaynaklar ise sürücünün Yahudi olduğunu ve yanlışlıkla saldırıya uğradığını belirtti.

Sürücünün sağlık durumu hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

FANATİKLER SOKAKTA

İsrail'in birçok kentinde ise fanatik Yahudiler sokaklara indi. Lod, Haifa, Acre, Bat Yam ve Tiberya'da sokağa inen fanatikler, Araplara ve dükkanlarına saldırdı.

Diğer Dünyadan Haberler için tıklayın


13 Mayıs 2021 Perşembe, 00:36
A