Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

YFY BUZ PİSTİ GENÇ SPORCULARI AĞIRLAYACAK

Korupark'ın keyifli ve eğlenceli mekanlarından biri olan YFY Buz Pisti, 19 Mart Cumartesi günü genç sporcuların gerçekleştireceği gösterilere sahne olacak.

YFY BUZ PİSTİ GENÇ SPORCULARI AĞIRLAYACAK

Türkiye'nin gençler de ilk Buz dansı çifti olan, 7 yıldır buz pateni yapan Bursa Tek Paten Spor Kulübü'nün yetiştirdiği bir sporcu olan ve 7 yıldır buz pateni yapan 1995 doğumlu Berk Akalın ile İzmit Büyükşehir Belediyesi sporcularından olan ve 7 yıldır buz pateni yapan 1995 doğumlu Çağla Demirsal gösterileri ile Korupark YFY Buz Pisti'nde olacak. 7 ay önce Federasyonun desteği ile çift olarak Amerika'ya gönderilen ve bir ay önce Dünya Gençler Şampiyonası'nda ülkemizi Kore'de temsil eden çift Bursalılar ile buluşacak.

Berk Akalın-Çağla Demirsal çiftinin yanı sıra Bursa Tek Paten Spor Kulübü sporcuları, 2010 yılında Minik Bayanlar Türkiye Şampiyonu olan 1999 doğumlu Selin Hafızoğlu; 2010 yılında Minik Baylar Türkiye Şampiyonu 1997 doğumlu Nasip Baştürk; 2007 yılında Teşvik Türkiye Şampiyonu 2000 doğumlu Serena Çevikel ve 2010 yılında Minik Baylar Türkiye üçüncüsü olan 1997 doğumlu Ali Sarp Aktan da gösterilerini Korupark YFY Buz Pisti'nde gerçekleştirecek.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!