Geri Yenişehir Belediyespor'da tek hedef 3.Lig

Yenişehir Belediyespor'da tek hedef 3.Lig

Yenişehir Belediyespor Onursal Başkanı Davut Aydın, hedeflerinin BAL'da şampiyonluk ve 3.Lig olduğunu belirterek, "Tüm imkanlarımızla takımımızın yanındayız" dedi.

09 Mart 2021 Salı, 17:52 - Spor
A
Yenişehir Belediyespor'da tek hedef 3.Lig

Futbol Federasyonu'nun Bölgesel Amatör Lig'in başlaması kararının ardından kolları sıvayan Yenişehir Belediyespor'da tek hedef 3.Lig'e çıkmak...
Koronavirüs salgını nedeniyle 1 yıldır faaliyetleri durdurulan amatör liglerle ilgili atılan adımların ardından yeni sezonun 17 Nisan'da başlaması kararı alınmıştı.
Amatör futbol dünyası için yaşanan bu sevindirici gelişmenin ardından gözler takımlara çevrilmişti. Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) mücadele eden Yenişehir Belediyespor da hazırlıklar kaldığı yerden başladı.

ONURSAL BAŞKAN AYDIN MORAL VERDİ

Parolayı 3. Lig olarak belirleyen Yenişehir Belediyespor'un Onursal Başkanı Davut Aydın, Kulüp Başkanı Serhat Savcı, teknik direktör Sadri Güler, yardımcı antrenör Ahmet Zeytin, kaleci antrenörü Vahap Şenol ve 22 kişiden oluşan takımla bir araya geldi.

YENİŞEHİR'DEN TAM DESTEK

Takıma olan güvenini dile getiren Onursal Başkan Davut Aydın, Yenişehir halkının da kendilerine yönelik büyük inanç beslediğini vurguladı. İlçe olarak takıma tam destek verdiklerini vurgulayan Aydın, "Hedefimiz 3.Lig... Pandemi dolayısıyla amatör futbol hayatı durmuştu. TFF'nin aldığı kararla 17 Nisan'da yeniden start verilecek. Bu yıl çok daha çetin bir lig bizleri bekliyor. Ancak biz Yenişehir Belediyespor olarak centilmence, sahada mücadelemizi sonuna kadar gösterip, mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum" dedi. 

ŞAMPİYONLUK İÇİN PRİM MÜJDESİ

Antrenmanlara başlayan futbolcuların peşinatları da masaya yatırıldı. Sarı-lacivertli futbolculardan 3.Lig sözü alan Onursal Başkan Davut Aydın, hedefin gerçekleşmesi halinde şampiyonluk için prim vereceklerini müjdeledi.

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


09 Mart 2021 Salı, 17:52
A