Geri Yaşlı çift 10 yıl sonra tekrar evlendi

Yaşlı çift 10 yıl sonra tekrar evlendi

BOLU Belediyesi'nin organizasyonu ile 17 çift evlendi. 10 yıl önce ayrılan 72 yaşındaki Kamil Ataş ile 67 yaşındaki Şehriban Araç çocuklarının isteklerini kıramayarak yeniden evlenirken, neşeleriyle törene renk kattılar.

17 Temmuz 2013 Çarşamba, 16:24 - Yaşam
A
Yaşlı çift 10 yıl sonra  tekrar evlendi
04:05 Yaşlı çift 10 yıl sonra  tekrar evlendi

İLGİLİ VİDEO

Yaşlı çift 10 yıl sonra tekrar evlendi

 

Atatürk'ün Bolu'ya gelişinin 79'uncu yıl dönümü etkinlikleri kapsamında toplu nikah düzenlendi. Bolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne ait araçlar süslenerek düğün arabası haline getirilirken, sabah gelinle damatlar evlerinden alınarak kuaföre ve berbere götürüldü. Daha sonra araçlarla konvoy halinde kentte tur atıldı. Gencinden yaşlısına 17 çift kent turundan sonra nikahın kıyılacağı Karaçayır Parkı'ndaki alana getirildi. Tiyatro oyuncusu Ahmet Yenilmez'in sunuculuğunu yaptığı törende Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz çiftlerin nikahlarını kıydı, şahitlikleri ise Ak Parti Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Hayri Coşkun ile İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal yaptı.

5 çocuk babası 72 yaşındaki Kamil Ataş, 10 yıldır ayrı yaşadığı eşi 67 yaşındaki Şehriban Araç ile tekrar evlendi. Başkan Yılmaz'ın nikahlarını kıydığı sırada mutlulukları gözlerinden okunan çift evlilik cüzdanlarını aldıktan sonra müzik eşliğinde oyunlar oynadı. Ataş çiftine yakınları da eklenince ortaya renkli görüntüler çıktı. Koltuklarına oturduklarında eşinin elini bir an olsun bırakmayan Kamil Ataş, "15 yaşında Şehriban'a aşık oldum. 'Gözlerinin yağını yiyeyim evlen benimle ne olursun' diyerek evlilik teklif ettim. O da kabul etti. 5 çocuğumuz var, torunlarımın sayısını vallahi ben bile hatırlamıyorum. Onsuz geçen 10 yılın ardından tekrar evlenmeye karar verdik. Çok mutluyum" dedi.

17 çift nikahların kıyılmasının ardından oyunlar oynayarak gönüllerince eğlendiler.
 

Diğer Yaşam Haberleri için tıklayın


17 Temmuz 2013 Çarşamba, 16:24
A