Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Yasak aşk cinayeti: Uygunsuz fotoğraflarım vardı, kocama söyledim

Gaziantep'te M.O. isimli kepçe operatörü kaybolduktan sonra ölü bulunmuş ve M.O.'nun ölümüne ilişkin sürdürülen operasyonda 2 kişi tutuklanmıştı. Kan donduran cinayetin yasak aşk nedeniyle işlendiğini iddia edilirken olaya ilişkin şok detaylar ortaya çıktı.

Yasak aşk cinayeti: Uygunsuz fotoğraflarım vardı, kocama söyledim

Sanıklardan S.Ö., M.O. ile ilişkisini sonlandırmak istediğini ancak M.O.'nın elinde bulunan uygunsuz fotoğrafları nedeniyle ondan kurtulamadığını, bunun üzerine eşinden yardım istediğini itiraf etti. Gaziantep'te, H. ve A.Ö. isimli kardeşler, kaybolduktan 3 gün sonra cesedi bulunan kepçe operatörü M.O'yu öldürdükleri iddiasıyla tutuklanmıştı. Zanlı kardeşlerin, yasak aşk nedeniyle M.O.'nun başını taşla ezdikleri, ölünceye kadar da başında bekledikleri ortaya çıktı.

UYGUNSUZ GÖRÜNTÜLER NEDENİYLE İLİŞKİYE DEVAM ETTİ

Sabah gazetesinden Mehmet Boncuk'un haberine göre, M.O.'nun ölümüne ilişkin hazırlanan iddianamede, sanıklardan S.Ö.'nün köy yolunun yapılması sırasında kepçe operatörü olarak çalışırken tanışıp yasak aşk yaşadığı M.O'dan ailesinin tepkisi üzerine kurtulmak istediği ancak M.O'da bulunan uygunsuz fotoğrafları nedeniyle görüşmeye devam etmek zorunda kaldığı ifade edildi. S.Ö.'nün, kurtulmak için durumu eşi A.Ö.'ye anlattığı, A.Ö. ve kardeşi H.Ö.'nün de M.O'yu acımasızca katlettiği vurgulandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!