Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Yasağa uymayan kamyonlar trafiği felç ediyor - ÖZEL HABER

Bursa'da gündüz saatinde şehir içine girişleri yasak olan kamyonlar trafiği felç ediyor. Kamyonlar şehir içinde dolaşmasına tepki gösteren araç sürücüleri, yetkilileri göreve davet etti.

Yasağa uymayan kamyonlar trafiği felç ediyor - ÖZEL HABER

Mesut DEMİR/BURSADABUGUN.COM

Bursa'da gündüz saatinde şehir içi dolaşması yasak olan kamyonlar, buna rağmen şehir içinde dolaşınca araç sürücülerinin tepkisine yol açtı. Sabah 08.00 ile akşam 20.00 arası şehir içi trafiğe çıkmaları yasak olan kamyonlar, trafikte kol gezince hem trafiği kilitledi, hem de trafik yoğunluğunu ikiye katladı. Hafta sonu olmasına rağmen öğle saatinde trafiğin kilitlendiği Bursa'da kamyonların şehir içine gündüz saatlerinde sokulmamasını isteyen araç sürücüleri, "Ağır vasıta araçlar, gündüz saatlerinde şehir içine girince trafik felç oluyor. Bu kamyonların çevre yolunu kullanması gerekirken, trafiğin en yoğun olduğu caddelere girmesiyle trafik kilitleniyor. Ağır vasıta araçlar, şehir içinde kazalara da sebebiyet veriyor. Yetkililerin bu duruma bir çözüm bulmaları gerekiyor" diye tepki gösterdiler.
Öte yandan bazı kamyonların solama ve sağlama yaparak trafikte zikzak çizdikleri de gözden kaçmadı.

Yasağa uymayan kamyonlar trafiği felç ediyor - ÖZEL HABER Yasağa uymayan kamyonlar trafiği felç ediyor - ÖZEL HABER Yasağa uymayan kamyonlar trafiği felç ediyor - ÖZEL HABER Yasağa uymayan kamyonlar trafiği felç ediyor - ÖZEL HABER
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!