Geri Yangın bölgesinde hasar tespit çalışmasına başlandı

Yangın bölgesinde hasar tespit çalışmasına başlandı

Antalya'da günlerdir devam eden yangın sebebiyle hasar gören mahallelerde hasar tespit çalışmalarınabaşlandı. Alanya İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerinin ve İlçe Müdürü Mehmet Rüzgar'ın katılmalarıyla gerçekleştirilen çalışmada Güzelbağ, Bayır Mahalleleri ve Bayır Takallar mevkiinde hasar tespit çalışmaları devam ediyor.

03 Ağustos 2021 Salı, 16:21 - Güncel
A
Yangın bölgesinde hasar tespit çalışmasına başlandı

Alanya İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Rüzgar, yangında zarar gören mahallerde incelemelerde bulunarak hasar tespit çalışmalarını organize ediyor.

İlçe Müdürü Rüzgar tespit çalışmalarında yaptığı açıklamada, "İlçe Tarım müdürlüğü olarak yangının çıktığı ilk günden beri tüm ekiplerimizle seferber olduk. Yangın bölgesinde vatandaşlarımıza yardımcı olmak üzere personellerimiz Güzelbağ ve Bayır Mahallerimizde görev yaptılar. Tespit çalışmalarını hızlı bir şekilde yapmak için ilçe tarım müdürlüğü teknik personellerimizin hepsini bu alanlara görevlendirdik.


Yangında zarar gören mahallerimizde vatandaşlarımızın yanan tarım ürünlerini, meyve ağaçlarını, hayvanlarını, tarım araç ve gereçlerini tespit etmeye başladık. Zarar gören alanları ekiplerimiz tek tek, kapı kapı dolaşıp hasar tespit çalışmaları yürütüyor. Bunları tespit ettikten sonra Bakanlığımıza rapor edeceğiz.

Yangında zarar gören tüm vatandaşlarımıza tekrar geçmiş olsun" dedi.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


03 Ağustos 2021 Salı, 16:21
A