Geri Vücuduna metal eşya yapışmasını Biontech aşısına bağladı

Vücuduna metal eşya yapışmasını Biontech aşısına bağladı

Karabük'te kadın kuaförü olan Şeyda Öztürk, vücuduna bazı metal eşyaların yapıştığını söyleyerek, bunu Biontech aşısına bağladı.

17 Haziran 2021 Perşembe, 10:49 - Güncel
A
Vücuduna metal eşya yapışmasını Biontech aşısına bağladı
06:25 Bakan Koca açıkladı: 35 yaş üstüne aşılama başlıyor

İLGİLİ VİDEO

Bakan Koca açıkladı: 35 yaş üstüne aşılama başlıyor

Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında yürütülen aşı programı kapsamına dahil olan 18 yıllık kadın kuaförü Şeyda Öztürk 2 gün önce randevu alarak Biontech aşısı yaptırdı.

Aşıyı yaptırdıktan sonra çalışmaya başlayan Öztürk, vücuduna yapıştığını öne sürdüğü metal eşyaların, yaptırdığı aşı yüzünden olduğunu iddia etti. 

Şeyda Öztürk, "Bundan birkaç gün öncesinde Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Biontech aşımı yaptırdım. Daha sonra salonumda çalışırken tezgahımda bulunan tarak ve makasa elimi uzattığımda koluma makasın çekim kuvveti oluştuğunun farkına vardım. Bu duruma müşterimle birlikte çok şaşırdık. Daha sonra müşterimi gönderdikten sonra aynı makası vücuduma koyduğumda yapıştığının farkına vardım" dedi.

"İNANMADILAR VE VÜCUDUMA ÇEŞİTLİ ARAÇ GEREÇLERİ YAPIŞTIRDILAR"

Öztürk, olayın ardından 2 gün boyunca iş yerine gelmediğini ifade ederek, "Salona geldikten sonra iş hanındaki arkadaşlarıma bu konuyu paylaştım. Hatta bir şakalaşma muhabbetimiz oldu. İnanmadılar ve vücuduma çeşitli araç gereçleri yapıştırdılar" diye konuştu.

Öztürk, şunları söyledi: 

"Daha öncesinde bir tv programı vardı. Orada bir video izlemiştim. Orada bir beyefendinin araç gereçleri vücuduna yapıştırdığını görmüştüm. Denemiştim olmamıştı. Şimdi böyle bir şeyle karşılaşınca Biontech aşısıyla alakalı olduğunu düşünüyorum. Çünkü daha öncesinde böyle bir şey olmamıştı."

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


17 Haziran 2021 Perşembe, 10:49
A