Geri Usta sanatçı trafik kazası geçirdi

Usta sanatçı trafik kazası geçirdi

Mazlum Çimen, Düzce Akçakoca yolunda trafik kazası geçirdi. Usta sanatçı geçirdiği trafik kazasına ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

05 Temmuz 2021 Pazartesi, 09:50 - Magazin
A
Usta sanatçı trafik kazası geçirdi

Şevkat Yerimdar dizisindeki rolüyle hafızalara kazınan Mazlum Çimen, önceki gün Akçakoca yolunda talihsiz bir kaza geçirdi. 

Halk ozanı Nesimi Çimen'in oğlu Mazlum Çimen, konuyla ilgili  sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Merhaba... Dün Akçakoca yolunda bir trafik kazası geçti başımdan. Araba dışında hiç bir hasarım yok, iyiyim. Duyup merak edip ilgilenen tüm dostlara ve arkadaşlara teşekkür ederim. Sevgiyle..."

MAZLUM ÇİMEN KİMDİR?

Mazlum Çimen, 18 Haziran 1958 yılında Kahramanmaraş'ta dünyaya geldi. İstanbul Devlet Konservatuarı'nda dört yıl keman eğitimi aldıktan sonra aynı okulun bale bölümüne geçti. Bu bölümden 1980-1981'de mezun oldu. Aynı yıl İstanbul Devlet Opera ve Balesi'nde bale sanatçısı olarak görev alan Çimen halen bale sanatçılığına devam etmektedir.

Birçok film ve televizyon dizinin müziklerini yapan Mazlum Çimen, Halk müziği sanatçısı Nesimi Çimen'in oğludur ve Türk halk müziği ses sanatçısı Yasemin Göksu'nun eski eşidir. Mazlum Çimen, oyunculuğu ve müzikleriyle yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


05 Temmuz 2021 Pazartesi, 09:50
A