Geri Uslanmaz dede fuhuştan ikinci kez yakalandı!

Uslanmaz dede fuhuştan ikinci kez yakalandı!

Adana'da fuhuşa yer temin ederken polis tarafından suçüstü yapılan 83 yaşındaki şahıs, ahlak polisi tarafından bir yılda ikinci kez yakalandı ancak suçlamaları kabul etmeyerek, "Ben yürüyemiyorum bile bu işlerle uğraşamam" diyerek kendini savundu.

13 Aralık 2012 Perşembe, 10:36 - Yaşam
A
Uslanmaz dede fuhuştan ikinci kez yakalandı!

Olay, merkez Seyhan ilçesi Yeşilyuva Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Seyfi B. (83), evinin yanında bulunan parkta oturan vatandaşların yanına giderek hayat kadını ayarlayabileceğini söyleyip evine götürerek fuhuş yaptırdı. Bu durumu haber alan Ahlak Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Yapılan takipte yaşlı adamın bu işi yaptığı ve evini 10 lira karşılığında kullandırdığı ortaya çıktı. Bunun üzerine Seyfi B., polis tarafından gözaltına alındı. Yaşlı adam suçlamaları kabul etmezken, "Ben yürüyemiyorum bile bu işlerle nasıl uğraşayım" dedi. Seyfettin B. sorgusunun ardından "fuhuşa yer temin etmek" suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.


  "1 YILDA İKİNCİ KEZ YAKALANDI"
  Seyfi B.'nin 20 Mart 2012'de de aynı suçlamayla polisler tarafından yakalandığı adliyeye sevk edilirkende basın mesuplarına, "Benim olaydan haberim yok, ben oda da uyuyordum, benim gözüm görmez, kulaklarım duymaz" dediği öğrenildi.

Diğer Yaşam Haberleri için tıklayın


13 Aralık 2012 Perşembe, 10:36
A