Geri Ünlü şarkıcı, Aleyna Tilki'nin dadısı olmak istedi!

Ünlü şarkıcı, Aleyna Tilki'nin dadısı olmak istedi!

Sosyal medya hesabı üzerinden kendisi için dadı aradığını duyuran şarkıcı Aleyna Tilki'ye teklif Tuğba Ekinci'den geldi.

12 Temmuz 2021 Pazartesi, 11:03 - Magazin
A
Ünlü şarkıcı, Aleyna Tilki'nin dadısı olmak istedi!

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık magazin gündemine gelen genç şarkıcı Aleyna Tilki, Twitter hesabından yine dikkat çekici bir mesaj paylaştı.

21 yaşındaki şarkıcı, asistan yerine dadı ile çalışmak istediğini duyurdu. 

Tilki, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Kendime dadı tutacağım. Asistan tribi çekemem. Dadılar çok çalışkan. Yemeğimi düşünür, saçlarımı tarar ve her şey" dedi.

Tilki ardından aradığı kriterleri de sıraladı: "İngilizce ve Rusça bilmesi, çok sakin bir insan olması, ileri görüşlü olması. Mesela oraya çıkarsan düşersin desin çünkü kimse demeyince hep düşüyorum. İyi bir gözlemcilik. Ben denizdeyken beni karadan magazin geliyor mu diye izlemesi."

Aleyna Tilki'ye yanıt yaptığı paylaşım ve yorumlarla sık sık gündem olan Tuğba Ekinci'den geldi. Ekinci Tilki'ye dadı olmaya aday.

"BEN SANA DADI OLURUM"

Ekinci Aleyna Tilki'yi paylaşarak "Güzel yüzlü fıstığım dadı arıyormuş. Boncuğum benim ben sana dadı olurum kıyamıyorum ben sana erken yaşta koca camiayla boğuştun" yorumunda bulundu.

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


12 Temmuz 2021 Pazartesi, 11:03
A