Geri Trabzonspor'dan 'Lucas Barrios' atağı

Trabzonspor'dan 'Lucas Barrios' atağı

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Çakıroğlu, "Lucas Barrios'un transferini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

17 Temmuz 2013 Çarşamba, 19:10 - Spor
A
Trabzonspor'dan 'Lucas Barrios' atağı


Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, yeni sezonda temiz Türk futbolu adına artık sahalarda sadece takımların başarılarının konuşulması gerektiğini söyledi.

Çakıroğlu, yeni sezonda ilk hafta Beşiktaş ile deplasmanda karşılaşacaklarını dile getirerek, "Dört büyüklerden birini seçmek de zaten Trabzonspor'a yakışırdı. Bizim için bütün takımlar eşdeğerde. Güzel bir maç olacak. Trabzonspor, daha yeni bir takım. Savaşçı bir takım yapmaya çalışıyoruz, Trabzonspor'un savaşacak bir takım olduğunu herkes görecek. Yeni transferlerimiz ve yapacağımız yeni transferlerle seyircimizle camiamızla huzurlu, hayırlı bir sezon geçireceğiz inşallah. Bütün temeninimiz bu yönde" diye konuştu.

Paraguaylı forvet
Çakıroğlu, Almanya'nın Borissia Dortmund takımından geçen sezon Çin'in Guangzhou Evergrande takımında transfer olan 28 yaşındaki forvet oyunusu Lucas Barrios ile görüşmelerinin sürdüğünü bildirdi. "Futbolcunun transferini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz" diyen Çakıroğlu, hafta sonuna kadar Barrios'u Trabzon'a getirtmeyi amaçladıklarını kaydetti.

UEFA'nın kararları
Çakıroğlu, UEFA Tahkim Kurulu'nun Fenerbahçe verdiği cezaya ilişkin olarak ise "Benim bu konuda söyleyeceğim her şeyi UEFA söyledi. Bundan sonra UEFA'nın kararlarına Türkiye Futbol Federasyonu'nun uymasını bekliyoruz. UEFA, Trabzonspor'un 2010-2011 sezonu şampiyonluğunu tasdiklemiştir. Bundan sonraki gelişmeleri takip edeceğiz. Federasyonun da bu kararlara uymasını bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
 

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


17 Temmuz 2013 Çarşamba, 19:10
A