Geri Tokat'ta pikniğe giden kadın silahla öldürüldü

Tokat'ta pikniğe giden kadın silahla öldürüldü

Tokat'ın Kemalpaşa köyünde pikniğe giden bir kadın, iddiaya göre tabancanın kazara ateş alması sonucu vurularak hayatını kaybetti. Olay yerindeki 3 kişi ise gözaltına alındı.

01 Ağustos 2021 Pazar, 22:59 - Güncel
A
Tokat'ta pikniğe giden kadın silahla öldürüldü

İddiaya göre piknik yapmak için ikisi erkek ikisi kadın oldukları öğrenilen E.A., D.S., Ü.K. ve Elif Saltık köyün yaylasına gitti. Grup burada eğlenirken yanlarında bulunan ve kime ait olduğu henüz tespit edilemeyen tabanca kazara ateş aldı. Tabancadan çıkan kurşun Elif Saltık'a isabet etti. Saltık, kurşunun göğüs bölgesine isabet etmesi sonucu ağır yaralandı. Yaralanan Saltık, arkadaşları tarafından otomobil ile Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne getirildi. Saltık, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Saltık'ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Tokat Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Jandarma ekipleri Saltık'ın yanında bulunan E.A., D.S. ve Ü.K. isimli 3 şüpheliyi gözaltına aldı.

SEDYEYE KONULURKEN ÜZERİNDEN MERMİ ÇEKİRDEĞİ DÜŞTÜ

Ayrıca hastane önünde sedyeye konulurken Saltık'ın üzerinden düşen mermi çekirdeği ise jandarma ekipleri tarafından incelenmek üzere delil torbasına konularak götürüldü.

Olayla ilgili jandarma tarafından soruşturma başlatıldı.

 

 

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


01 Ağustos 2021 Pazar, 22:59
A