Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

THY sınır tanımıyor!

TÜRK Hava Yolları'nın (THY), bir tanıtım simgesi haline gelen "Dünya Küresi" ve üzerindeki uçakların yer aldığı dev maket, Londra'daki Heatrow Havalimanı'na konuldu.

THY sınır tanımıyor!

 


Yolcuların dikkatlerini üzerine çekmek amacıyla yenilenen Heatrow Havalimanı'nında "ICON SITE" adı verilen alana konulan kürenin, THY'NİN 200'den fazla kente uçtuğunu ve dünyanın en özel havayollarından birisi olduğunu vurguladığı belirtildi.

THY Basın Müşvirliğinden yapılan yazılı açıklamada konuyla ilgili olarak şöyle denildi :

"Küre 7.5 ton ağırlığında çelik aksam, 300 ton toprak, 150 ton beton kullanılarak yapıldı. Çapı 6.5 metreyi bulan ICON SİTE'nin etrafında kanat genişliği 2 metre olan 5 adet B-777 model uçak kullanıldı. "ICON SITE" olarak isimlendirilmiş alanda daha önce hiçbir reklam çalışması yapılmamış, reklam alanı olarak belirlenen bu alanda ilk kullanım Türk Hava Yolları tarafından tarafından gerçekleştirildi.

Heathrow Havalimanı'na gelen yolcuları ilk olarak 200 destinasyon vurgusu yaptığımız köprü üzeri görsel çalışmamız ile karşılıyor aynı görsel ile havaalanı çıkışındaki farklı bir alanda kullandığımız görsel kullanımıyla uğurluyoruz. Havalimanı içinde ise dev küre ile marka tanımı yaparak markamızı yolcuların dikkatine sunuyoruz. Böylelikle, Dünya'nın en büyük havalimanlarından biri olan Heathrow Havalimanı'na gelen ve giden yolcular Türk Hava Yolları küresini görme ve Türk Hava Yolları ile tanışma imkanı buluyorlar. "

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!