Geri Teksas'tan Bizim Çocuklar'a rekorlu destek!

Teksas'tan Bizim Çocuklar'a rekorlu destek!

Bursaspor'un efsane taraftar grubu Teksas, A Milli Takım'ın çarşamba akşamı Galler ile Bakü'de oynayacağı maçta desteklemek için Azerbaycan'a hareket etti. Teksas, 2 bin 300 kilometre uzaktaki Bakü'ye otobüsle giderek yeni bir deplasman rekoru kıracak.

15 Haziran 2021 Salı, 07:03 - Spor
A
Teksas'tan Bizim Çocuklar'a rekorlu destek!

HABER MERKEZİ / BURSADA BUGÜN

EURO 2020'de çarşamba akşamı saat 19.00'da Galler ile Azerbaycan'da karşılaşacak olan A Milli Takımı Teksas yine yalnız bırakmıyor... Bursaspor taraftarı, bu gece yarısı otobüsle Bakü'ye hareket etti. Yeşil-beyazlı taraftarlar, kırmızı-beyaz milli TEKSAS pankartıyla birlikte meşaleler eşliğinde yola çıktı. Gürcistan üzerinden 2 bin 300 kilometre uzaktaki Bakü'ye 29 saat sürecek bir yolculuktan sonra ulaşmayı hedefleyen Bursasporlu taraftarlar, yeni bir deplasman rekoruna daha imza atacak.

YENİ BİR DEPLASMAN REKORU

Teksas, daha önce 2014'te Bursaspor'un Tiflis'te Chikhura ile oynadığı UEFA Kupası ön eleme maçı için 1.600 km uzaktaki Gürcistan'a 23 saat otobüsle giderek rekor kırmıştı.

Yeşil-beyazlı taraftarların, 21 Haziran Pazartesi akşamı yine Bakü'de oynanacak İsviçre milli maçından sonra Bursa'ya döneceği belirtildi.

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


15 Haziran 2021 Salı, 07:03
A