Geri Teknolojik evlenme teklifi

Teknolojik evlenme teklifi

ZONGULDAK'ın Ereğli İlçesi'nde 31 yaşındaki Hayir Uslubaş, sevgilisine kendi fotoğraflarının yer aldığı klibi, ziyaret ettikleri teknoloji mağazasındaki televizyon ekranlarında aynı anda yayınlatarak evlenme teklif etti.

02 Mayıs 2013 Perşembe, 11:53 - Yaşam
A
Teknolojik evlenme teklifi

 


İlçedeki alışveriş merkezinde bir mağazada müdür olarak çalışan Hayri Uslubaş, aynı alışveriş merkezinde başka bir mağazada satış görevlisi olan sevgilisi 28 yaşındaki Yıldız Acar'a teknoloji mağazasında evlenme teklif etti. Uslubaş, Rafet El Roman'ın, 'Benimle evlenir misin' şarkısı eşliğinde, sevgilisi ile çektirdiği fotoğrafların yer aldığı bir klip hazırlattı. Klibi mağaza çalışanlarına veren Uslubaş, daha sonra sevgilisini alışveriş bahanesiyle aynı mağazaya götürdü. Kısa süre sonra klip, mağazadaki tüm televizyon ekranlarında yayınlanmaya başladı. Uslubaş, "Benimle evlenir misin her şeyim" notu ile biten klibin ardından diz çöküp sevgilisine evlenme teklif etti. Şaşkınlık içinde klibi izleyen Yıldız Acar'ın teklifi kabul etmesiyle yüzükler takıldı ve ilk dans da mağazada yapıldı.

Yıldız Acar, evlenme teklifi beklediğini, ancak böyle bir sürpriz beklemediğini, çok şaşırdığını söyledi. Hayri Uslubaş da evlenme teklifini, mağazadaki arkadaşlarının yardımı ile hazırladığını ve çok mutlu olduğunu söyledi.

Diğer Yaşam Haberleri için tıklayın


02 Mayıs 2013 Perşembe, 11:53
A