Geri Tayt giydiği için erkek arkadaşının darbettiği kız, dehşeti sosyal medyadan paylaştı

Tayt giydiği için erkek arkadaşının darbettiği kız, dehşeti sosyal medyadan paylaştı

Sosyal medyada Başak Ermiş isimli genç kız, erkek arkadaşı tarafından 'tayt giydiği' gerekçesiyle şiddet uğradığı öne sürdü. Genç kız, erkek arkadaşının rol aldığı dizinin cezaevi sahnesindeki bir fotoğrafını paylaşıp "Umarım nasip olur seni şöyle görmek" ifadelerini kullandı. Genç kızın paylaştığı videonun ardından sosyal medyada tepkiler peş peşe geldi.

07 Haziran 2021 Pazartesi, 00:31 - Güncel
A
Tayt giydiği için erkek arkadaşının darbettiği kız, dehşeti sosyal medyadan paylaştı
00:15 Tayt giydiği için erkek arkadaşının darbettiği kız, dehşeti sosyal medyadan paylaştı

İLGİLİ VİDEO

Tayt giydiği için erkek arkadaşının darbettiği kız, dehşeti sosyal medyadan paylaştı

Sosyal paylaşım platformu TikTok üzerinde paylaşım yapan Başak Ermiş isimli genç kız, erkek arkadaşının şiddetine maruz kaldığını söyledi.

Genç kız, erkek arkadaşının kendisini'tayt giydiği' gerekçesiyle dövdüğünü belirtti. Genç kız, Twitter paylaşımında ise "Arkadaşlar baştan anlatıyorum. Kendi evimde tayt giydiğim için oldu bu olay. Ve 3 aydır kendisine bakıyorum kira olsun yemeği uçak biletleri taksileri. Sürekli bir şeyler aldım. babası ömrü hayatı boyunca bu kadar bakmamıştır. Besle kargayı oysun gözünü işte ne diyebilirim ki. Soran olursa iyiyim darp raporu aldım annemin evine döndüm. Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim" dedi.

"HERKES UYARDI"

Genç kız daha sonra bir paylaşım yaparak, "Yemin ederim çevremdeki herkes uyardı. Birkaç güne cinayet haberlerinde görürüz diye ama inanmadım" ifadelerini kullandı.

ROL ALDIĞI SAHNEYİ PAYLAŞTI

Genç kız, erkek arkadaşı Can T. isimli şahsın rol aldığı dizinin cezaevi sahnesindeki bir fotoğrafını paylaşıp "Umarım nasip olur seni şöyle görmek" dedi.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


07 Haziran 2021 Pazartesi, 00:31
A