Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Survivor'da adaya veda eden isim belli oldu

Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında bu akşam eleme heyecanı vardı. Adaya veda eden ismin belli olduğu Survivor'da yarışmacılar duygusal anlar yaşadı. Öte yandan yarışmacılar konseye gelmeden önce iletişim oyunu için mücadele ettiler.

Survivor'da adaya veda eden isim belli oldu

Survivor'ın ekrana gelen gelen son bölümünde yarışmacılar iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Kıyasıya rekabetin yaşandığı iletişim oyununda kazanan Ünlüler takımı oldu. Yarışmacılar daha sonra veda için ada konseyine geldi.

Survivor'da iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımı olmuştu. Eleme adayı ise Sergen ve Merve idi. Daha sonra Acun Ilıcalı SMS birincisini açıkladı ve birinci bir isim daha verdi. Bu haftanın SMS birincisi İsmail Balaban oldu.

İsmail Balaban yaptığı açıklamada, "Çok zor bir konsey geçiriyoruz. Birinci olduğum için mutluyum evet bir isim belirlemek gerçekten çok zor, büyük sorumluluk" dedi ve eleme adayı olarak Melis'i söyledi. Eleme adayları Sergen, Merve ve Melis oldu.

Eleme adaylarının belli olmasından sonra Survivor'a veda eden isim Melis oldu. Melis yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Buraya kadarmış. Destekleyen herkese teşekkür ederim. Buraya kadar gelebilmek de bir başarı.

Öte yandan Survivor Ünlüler SMS sıralaması belli oldu. Ünlüler SMS sıralaması şöyle gerçekleşti.: İsmail, Batuhan, Sergen, Merve ve Melis

TAKIMLAR KARIŞIYOR 

Acun Ilıcalı daha önce yaptığı açıklamada Ünlülerden bir kadının elenmesi dahilinde takımların karışacağını duyurmuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!