Geri Star TV'nin sevilen dizisi final yapıyor

Star TV'nin sevilen dizisi final yapıyor

Star TV'de ekrana gelen ve 2. sezondaki düşük reytingleriyle dikkat çeken Sefirin Kızı dizisi için final çanları çalıyor.

09 Mart 2021 Salı, 15:49 - Medya
A
Star TV'nin sevilen dizisi final yapıyor

Geçtiğimiz yıl reyting rekorları kıran Sefirin Kızı dizisinde bu sezon aksiklikler birbiri ardına yaşandı. 

Dizide Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül'ün sağlık sorunları nedeniyle projeden ayrılmasının ardından oyuncu kadrosunda yaprak dökümü yaşandı ve senaryo da zorunlu olarak değişti.

YENİ OYUNCULAR DAHİL OLDU AMA...

Güzel oyuncunun vedasından sonra Uraz Kaygılaroğlu ve Bülent Şakrak gibi sevilen oyuncuların da kadrodan ayrılmasıyla kan kaybeden diziye Tuba Büyüküstün ile Şafak Başkaya'nın dahil olması reytinglerdeki kötü gidişatı engellemedi.

Yönetmeliğini Emre Kabakuşak'ın yaptığı, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem'in birlikte kaleme aldıkları diziden hayranlarını üzecek haber geldi. 

Sefirin Kızı dizisinin reytinglerdeki kötü gidişatı son bulmazsa mayıs ayının ilk haftasında final yapacağı konuşuluyor. 

SEFİRİN KIZI 43. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dudu arka arkaya sıraladığı yalanlarla Yahya'nın gözünde kendini aklamaya çalışır ancak aralarında oluşan güvensizlik Yahya'yı derinden sarmıştır. Halise'nin beklenmedik müdahalesi ise hem Dudu'yu hem de Yahya'yı çok şaşırtacaktır.

Sancar, kızının velayeti için var gücüyle savaşmaya devam ederken çok önemli bir tanık ile irtibata geçilir. Güven, radarından kaçmayan bu bilgi sayesinde Sancar'ın bütün umutlarını boşa çıkarmak için kolları sıvar.

Elvan, kalbinde kopan fırtınalarla başa çıkmaya çalışırken Gülsiye'yi de sırrına ortak eder. Dükkana gelen sürpriz misafire şaşıran Elvan, Bora ile olan ilişkisinde de radikal bir adım atar.

Mavi ve Melek birlikte zaman geçirirken resme Sancar'ın da dahil olmasıyla Mavi'nin geçmişindeki sırları da yavaş yavaş ortaya çıkar. Sancar ve Mavi'nin asıl yolculuğu kalplerinin sesini dinlemeleriyle başlarken Sancar vermesi gereken çok büyük bir sınavla karşılaşacaktır.

Diğer Medya Haberleri için tıklayın


09 Mart 2021 Salı, 15:49
A