Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Sevgilisinin babasına saydırdı

Ceyda Ateş, kendisini veto eden Toplusoy ailesini hedef alan açıklamalarda bulundu.

Sevgilisinin babasına saydırdı


Oğlu Buğra Toplusoy'u, oyuncu Ceyda Ateş'le ilişkisi yüzünden aile şirketlerinden atan Turgut Toplusoy, üzüntülü günler geçiriyor. Roman'ın sahibi olan Toplusoy'un çevresine "O kızla birlikte olduktan sonra oğlum büyülenmiş gibi davranıyor. Sanki aklı başında değil" diyerek dert yandığı öğrenildi.
 

FÜTURSUZCA DEMİŞTİ
Baba Toplusoy'un, ayrıca oğlunun fütursuzca para harcamasından yakındığı ve arkadaşlarına "Parasız kalınca sahibi olduğu tekneyi bile satıp o kızla yemiş. Duyduğuma göre şimdi de çalışırken aldığı gayrimenkulleri satışa çıkarmaya hazırlanıyormuş" diyerek efkarlandığı öğrenildi.

CEYDA'DAN YAYLIM ATEŞİ
Bu haber üzerine Ceyda Ateş'in yaptığı basın açıklaması, bomba etkisi yarattı. İşte Ateş'in, Toplusoy ailesini hedef alan o açıklaması:

Değerli basın mensupları;
"Öncelikle bugüne kadar ailemden aldığım terbiye nedeniyle sustum. Ama artık öyle bir noktaya gelindi ki, susmak her söyleneni kabullenmek olur diye suskunluğumu bozmaya karar verdim.

Turgut Toplusoy eğer gazetelere özel aile meselelerini ulu orta anlatacak duruma geldiyse asıl vahim olan budur. Oğlunun mutlu olduğu bir kadını yererken ve kendisi oğlunu korumaya çalışırken benim de bir anne-babanın çocuğu olduğumu unutması da ayrıca çelişkilidir.

KİMİ NEYDEN KORUYOR
Ayrıca ne koruması? Kimi neyden korudukları konusu da gerçekten çok daha çelişkili? Belki de ben Buğra ile tanışmasaydım ve biz bu kadar mutlu olmasaydık aile içi yaşadıklari tatsızlık ve mutsuzlukları Buğra aşmakta cok zorlanacaktı.

EVLİLİĞİNDEN KAYNAKLI SORUNLARA EĞİLSE DAHA SAĞLIKLI OLUR
ence Turgut Bey, Suzan Hanım ile evliliklerinden kaynaklı sorunlara eğilse çok daha sağlıklı bir yol izler. Kimse kaybolan gençliğini bizde aramasın... Mutluyuz ve Buğra ile birbirimizi çok seviyoruz. Bunlar bizi ve ilişkimizi daha da güçlendiriyor.

AŞKIN BÜYÜSÜNDEYİZ VE BU BÜYÜ HİÇ BOZULMAYACAK
Turgut Bey, Buğra için "büyülenmiş gibi" demiş. Evet ikimiz de aşkın büyüsündeyiz ve bu büyü hiç bozulmayacak....

BUĞRA KOVULMADI İSTİFA ETTİ
Ayrıca kovulma gibi bir şey söz konusu değildir, Buğra kendisi istifa etmiştir, benimle bir alakası yoktur bu konunun. Zaten gerekli açıklamayı Buğra Toplusoy zamanı gelince yapacaktır."


Saygılarımla

CEYDA ATEŞ

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!