Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Seren Serengil'in 'Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim' itirafı yeniden gündemde

Seren Serengil'in 25 yıl önce verdiği röportajda "Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim" sözleri sosyal medyada yeniden gündeme geldi. Serengil'in yıllar önceki cesur itirafıyla ilgili ünlü isimler de yorum yaptı.

Seren Serengil'in 'Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim' itirafı yeniden gündemde

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının sunucusu Seren Serengil'in 1995 yılına ait röportajı sosyal medyada yeniden gündeme geldi. Seren Serengil'in Yüksel Şengül'e verdiği bu röportaj yeni assolist olduğu döneme ait. Seren Serengil'in röportajını yayınlayan gazetedeki köşenin adı ise "Dobra Dobra."

"ANNEM İKİ YIL SONRA ÖĞRENDİ"

Ünlü sunucu kendisine yöneltilen "Bakire misin?" sorusuna, "Hayır, bakire değilim... Yıllar önce bekaretimi kaybettim... İsmini veremem çok ayıp olur. Ünlü birisi, çevresinde de bir yığın kadınlar vardır. Annem iki yıl sonra duydu, 'İyi halt ettin değil mi! Yakışıyor mu sana?' dedi, kızdı. Oysa annem de biliyor ki, Türkiye'de pek çok ünlü hanım, sahneye çıkmadan önce seks yapmaya başlıyor. Bende bu gecikti bile. Ama annem beni hiçbir zaman büyümüş olarak görmedi. Ve bu yüzden de cinselliği de seksi de annemle konuşamadım. Zaten beni büyümemiş gördüğü için ona bir isyandı ilk cinselliği yaşamam" yanıtını verdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!