Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Sefirin Kızı'nda umutlar tükeniyor

Star'ın pazartesi günleri ekrana gelen dizisi Sefirin Kızı'ndan yeni bölüm detayları ve görselleri geldi. İşte, 29 Mart Pazartesi günü yeni bölümü yayınlanacak diziden detaylar!

Sefirin Kızı'nda umutlar tükeniyor

Star'ın pazartesi günleri ekrana gelen dizisi Sefirin Kızı'ndan yeni bölüm detayları ve görselleri geldi.

Sefirin Kızı'nın 29 Mart Pazartesi günü yayınlanacak 46. bölüm detayları şöyle:

Sancar, Sedat'ın korkunç planıyla bir anda kendini kaçak durumda bulur. Ona en büyük gücü veren ise Mavi'nin onun masumiyetine koşulsuz inanmasıdır. Mavi ise bir yandan Melek'in bu durumdan etkilenmesini önlemeye çalışırken bir yandan da gerçekleri ortaya çıkarmak için elinden geleni yapar.

Hastaneye kaldırılan Sedat, Güven'in planından habersiz hayat mücadelesi vermektedir. Güven durumu lehine çevirmek ve her şeyi kontrol altına almak için gözünü karartır. Sancar'ı bulmak için yaptıkları da başka canların yanmasına neden olacaktır.

Elvan, Yahya'nın tepkisiyle kendi hayatına dair yaptığı tercihleri daha çok sahiplenir. Sonrasında yaşayacağı büyük yüzleşmeyle de omuzlarından geçmişin yükünü atar. Bu sırada Bora'nın aklına ektiği bir şüphe ise onu başka bir telaşa düşürecektir.

Sancar için bütün umutlar tükenirken Mavi, Sancar'ın kurtuluşu için her şeyden vazgeçmeye hazırdır. Hem Sancar hem de Mavi, içine düştükleri cendere yüzünden kendi yok oluşlarına neden olacak kararların eşiğine geleceklerdir.

Sefirin Kızı'nda Engin Akyürek 'Sancar Efe' karakterini canlandırırken, Tuba Büyüküstün ise 'Mavi' karakterini canlandırıyor.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!