Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Sefirin Kızı'nda Sancar - Mavi gerilimi!

Star dizisi Sefirin Kızı'nın Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümünden detaylar geldi. Başrolleri Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün üstlendiği dizide bu gelişmeler yaşanacak.

Sefirin Kızı'nda Sancar - Mavi gerilimi!

Star dizisi Sefirin Kızı'nın Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümünden detaylar geldi. Sefirin Kızı'nın 39. bölüm konusu şöyle:

Sancar ve Mavi birlikte daldıkları uykudan başka başka sabahlara uyanırlar. Sancar'ın kafa karışıklığı artarken, Mavi'nin tavrıyla aralarındaki gerilim de tırmanacaktır.

Halise ve Yahya'nın bebek konusundaki kararsızlığı, onları Dudu'nun hiç memnun olmayacağı bir yola sevk eder. Baba olmayı her şeyden çok isteyen Yahya, aklındaki şüpheyi silmeden devam edemeyeceğini fark eder. Elvan ise bebek haberinin konakta yarattığı etkiyle kendine bir düzen kurma yolunda ilk kararlı adımını atacaktır.

Melek'in kulübeye gitme isteğine Sancar artık kayıtsız kalamaz ve neden gidemeyeceklerini açıklamak zorunda kalır. Ancak Melek'in kulübede bir misafir oluşuna verdiği beklenmedik tepkiyle Melek'i Mavi ile tanıştırmak artık kaçınılmaz olmuştur.

Derdini de gizemini de gözlerinde taşıyan Mavi'nin yolu konağın başka bir üyesiyle daha kesişir. Artık sadece Sancar'ın değil konak halkının da bir numaralı merak konusu haline gelir.

Sancar, Nare adını ilk kez duyan Mavi'nin farklı bir yüzüyle tanışır. İkilinin karşılıklı inadı onları yepyeni bir serüvenin eşiğine bırakacaktır.

Dizide Engin Akyürek 'Sancar Efe' karakterini canlandırırken, Tuba Büyüküstün ise 'Mavi' karakterini canlandırıyor.

Sefirin Kızı'nın yapımına NGM ve O3 Medya'nın birlikte imza atıyor.

Sefirin Kızı'na son olarak Ferit Aktuğ dahil oldu.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!