Geri Sedat Peker'den 'ölüm listesi' iddiası

Sedat Peker'den 'ölüm listesi' iddiası

Sedat Peker, kendisi ve bazı muhalif gazeteciler hakkında bir 'ölüm listesi'nden bahsedildiğini öne sürdü. Peker "Dindar görünümlü, aslında şeytan olan sadatçılar, görüşeceğiz" ifadelerini kullandı.

12 Ekim 2021 Salı, 20:14 - Güncel
A
Sedat Peker'den 'ölüm listesi' iddiası

Organize suç örgütü liderliğinden hakkında arama kararı çıkarılan Sedat Peker, içinde kendisinin ve açıklamalarını haber yapan bazı muhalif gazetecilerin de yer aldığı bir 'ölüm listesi' hazırlandığını iddia etti. 

Peker, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 'Bir ölüm listesinden bahsediliyor' diye yazdı. Peker, son günlerde sık sık gündeme gelen ve hükümete yakınlığıyla bilinen SADAT hakkında "Dindar görünümlü, aslında şeytan olan sadatçılar, sizi de biliyoruz. Görüşeceğiz" ifadelerini kullandı.

Peker'in paylaşımları şöyle: 

"1 - Benim de içine dahil olduğum bir ölüm listesinden bahsediliyor. Bazı muhalif gazetecileri de benim açıklamalarımı haber yaptıkları için bu listeye eklemişler. Eli silah tutan adamlar, kalem tutanları niye öldürmek isterler? Hem açıklamaları yapan benim, gazeteciler değil ki.

2 - ... Lan düşkün abdulkadir, seni de bekliyorum. Çakmasınız lan siz. Dindar görünümlü, aslında şeytan olan sadatçılar, sizi de biliyoruz. Görüşeceğiz.

Korku iklimi için bir SEDAT'ÇILAR bir de sadatçılar vardı. SEDAT'ÇILAR artık yok. sadatçıları da zaten tanıyoruz. Bu yüzden bir sıkıntı yok. Gönlünüz rahat olsun kardeşlerim."

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


12 Ekim 2021 Salı, 20:14
A