Geri Sedat Peker'den Korkmaz Karaca iddiası

Sedat Peker'den Korkmaz Karaca iddiası

Korkmaz Karaca'nın kendisi ile görüşmek istediği iddialarını reddetmesinin ardından aksi yönde bir yazışmanın görüntüsünü paylaşan Sedat Peker, "Beni yalanlayanlardan hoşlanmam" dedi.

28 Haziran 2021 Pazartesi, 17:06 - Güncel
A
Sedat Peker'den Korkmaz Karaca iddiası

Hakkında organize suç örgütü liderliğinden yakalama kararı çıkarılan Sedat Peker, Deniz Baykal ve Korkmaz Karaca ile ilgili iddialarının ardından, Karaca'nın kendisi ile görüşmek istediği iddialarını reddetmesinin aksini gösteren bir yazışmanın ekran görüntüsünü paylaştı.

Yazışmalarda, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politika Kurulu üyesi ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Korkmaz Karaca Karaca'nın 'Tamer' isimli birine 'görüşmenin haftaya kalacağını söylediği' görülüyor.

'BENCE BAYKAL DAHA BÜYÜK REZİLLİKLER YAŞAMASIN'

Öte yandan Deniz Baykal'ın da hakkında dava açacağını öğrendiğini söyleyen Peker, mesajında "Deniz Baykal da bana dava açacağını söylüyormuş. Bence kendisini uyar. Belli bir yaşa gelmiş, daha büyük rezillikler yaşamadan kalan günlerini sessizce yaşasın. Size değil de kızın ailesine saygısızlık olur" ifadelerine yer verdi.

Üçüncü mesajında Korkmaz Karaca için "Adadan kovacağız" ifadelerini kullanan Peker, dördüncü mesajında ise şu ifadeleri kullandı:

"Telefonuyla görüştüğümüz diğer arkadaşın ismi patlamasın diye onlardan bahsetmeyeceğim. Ancak tüm Türkiye'nin tecrübe ettiği üzere, beni yalanlayanlardan hiç hoşlanmam."

Sedat Peker son paylaşımında ise bu akşam yapacağı açıklamanın ardından "SBK Holding'te yaşananların devede kulak kalacağını" yazdı.

NE OLMUŞTU?

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Korkmaz Karaca ve CHP eski Genel Başkanı Deniz Bayakal'ın hafta sonunun hareketli geçeceğini söyleyip flaş iddialarda bulunmuştu. Peker'in açıklamaları:

2-doncu sülünün arkadaşı Korkmaz Karaca, sen maltepede sıradan bir evde otururken nasıl oldu 4 5 senede Çekmeköy'ün süper lüks villalarından birinin sahibi oldun?

3-5 6 sene evvel Bakırköy eski belediye başkanı Ünal Erzek başta olmak üzere tüm CHP'li isimlerden sinyalcilik yaparken bu zenginliğe nasıl ulaştın(ben anlatacağım)?Kendi evinden daha çok Maxx Royallerde, Vogue otellerde kalabilecek hale nasıl geldin(o otellerin fiyatları belli)?

4-Deniz Baykal'ın kaset olayından sonra eski p...leri geri çekilince görevi nasıl devraldın? Kardeşlerim, bunun benle görüşmek istemesinin sebebi, deniz baykal'a getirdiği kızlardan birinin ailesinin haberi olmuş.

5-Bu konuda Antalya'daki bu aileyle görüşmem için en yakınlarımı araya koyup bana ulaşmak istedi (Kızın ve ailesinin adını vermemiz doğru olmaz). Tabi ki ben böyle bir namussuzluğun parçası olmadım.

6-deniz baykal bu durumdan haberi olduğu için bunun eline düştü. Tabi ki Sayın Cumhurbaşkanıyla Deniz Baykal'ın hastanedeki görüşmesini, Hasan Doğan üzerinden koordine eden korkmaz karacadır. Sonraki yükselişini zaten tüm Türkiye biliyor.

7-süslü sülü, bir gram namusun varsa bu adamı rüşvetten ve muhabbet tellallığından gözaltına alırsın. korkmaz karaca, bunu sana niye yaptım biliyor musun? süslü sülünün benle olan davasında haksız olduğu halde onun lehine çalışmalar yaptın.

8-Onun lehine çalışmalar yapanların bak daha başına neler gelecek. Hele ben video çekmeye başlayayım, bak dünya nasıl şenlenecek.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


28 Haziran 2021 Pazartesi, 17:06
A