Geri Seda Sayan filtreyi yine abarttı

Seda Sayan filtreyi yine abarttı

Son yıllarda yaptırdığı estetiklerle gündemden düşmeyen sanatçı Seda Sayan son hali ile süper star Ajda Pekkan'a benzetildi.

31 Mayıs 2021 Pazartesi, 15:49 - Magazin
A
Seda Sayan filtreyi yine abarttı

Fransız Askısı adı verilen yöntemle yüzünü gerdiren Seda Sayan, ardından burnu ile dudağı arasındaki mesafeyi kısalttırmak için de 'Dudak liftingi' yaptırmıştı. Sayan, son halini görenler "Ajda Pekkan'a benzemiş" yorumları yaptı.

Geçirdiği estetik operasyonlar sonrası konuşulmaya devam eden Seda Sayan, yüzünün son hali ile dikkat çekti.Takipçileri yaşlanmamak için elinden geleni yapan 58 yaşındaki Seda Sayan'a, "Ajda Pekkan konuşuyor sandım", "Kendine ne yaptın ablam?" ve "Seda Sayan nerede?" şeklinde yorumlar yaptı.

Seda Sayan, geçtiğimiz haftalarda da bir arkadaşının doğum gününe katılmıştı. Geceden fotoğraflar paylaşan Sayan'ın son görüntüsü, sosyal medyada olay olmuştu.

Değişimiyle takipçilerini şaşırtan Sayan'a adeta yorum yağmıştı. Bir takipçisi 'Kim der 63 yaşında' yazınca Sayan'dan cevap gecikmemişti: Yok 75 tatlım! Ünlü şarkıcıya gelen mesajlardan bazıları ise şöyleydi:

Estetik ameliyatlar Seda ablaya yetmedi, bir de filtreden geçirmiş.

İlk bakışta Ece Erken zannettim.

Seda ablam, kurban olduğum neredesin!

Seda ablam yüz nakli olmuş!

Fotoğrafta gençlik hallerinden bile genç.

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


31 Mayıs 2021 Pazartesi, 15:49
A