Geri Şampiyonlar Ligi'ne gitmemeyi Nihat Özdemir istedi

Şampiyonlar Ligi'ne gitmemeyi Nihat Özdemir istedi

TFF Başkanı, Fenerbahçe yöneticileri ile ilgili canlı yayında itirafta bulundu.

05 Aralık 2011 Pazartesi, 09:01 - Spor
A
Şampiyonlar Ligi'ne gitmemeyi Nihat Özdemir istedi

Türkiye Futbol Federasyonu, UEFA ve Fenerbahçe arasındaki gerilim daha da artacağa benziyor.

Kanaltürk ekranlarında bulunan ve çıkan haberlerle ilgili olarak "yeter" diyerek isyan eden TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe camiasını derinden sarsacak bir itirafta bulundu.

Canlı yayında Telegol programına bağlanan Aydınlar, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne katılamaması ile ilgili olarak, şampiyonaya katılmamayı Fenerbahçe yöneticisi Nihat Özdemir'in istediğini söyledi.

FENERBAHÇE'Yİ KORUDUK
Fenerbahçe yöneticilerinin yaptığı açıklamalarla TFF'yi zan altında bıraktığını söyleyen Aydınlar "Bizi zan altında bırakıyor. Bu yazı TFF'ye geldiğinde kulüp başkanları ile toplantı halindeydik. Ve Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir ve Asbaşkanı Ali Koç'ta toplantıdaydı. Biz toplantıdan çıktı ve yazının İngilizcesini Ali Koç'a, Türkçesini de Nihat Özdemir'e verdim. Bu yazıyı okuduktan sonra Nihat bey, yanımda iki tane daha arkadaş var, bu olay 4 kişi arasındadır. Nihat bey "tamam Başkan bu yazı geldikten sonra biz şimdi karar alıp, katılmama kararını vereceğiz" dedi.

NİHAT ÖZDEMİR İSTEDİ
Ertesi gün Fenerbahçe'den bir yazı geldi. O gün hem sabah hem de öğleden sonra Fenerbahçe yöneticileri ile tekrar konuştuk. UEFA'ya da verdiğimiz cevapta sürecin kısıtlılığı nedeniyle Fenerbahçe karar verememiştir. Dolayısıyla Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligine gelmekten biz men ediyoruz dedik. Ve öpüşerek ayrıldık.

Hatta ben Nihat Özdemir'e dedim ki "Yarın birinin Cenevre'ye gitmesi lazım.UEFA ile görüşün" dedim. Katılmamayı isteyen Nihat Özdemir'dir.

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


05 Aralık 2011 Pazartesi, 09:01
A