Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Rıdvan Dilmen yorumculuğu bıraktı

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, yorumculuğu bıraktığını sosyal medya üzerinden duyurdu. Dilmen, çalıştığı kuruma teşekkür ederek kararını açıkladı.

Rıdvan Dilmen yorumculuğu bıraktı

Rıdvan Dilmen, futbol yorumculuğunu bıraktığını duyurdu. Kararını sosyal medya üzerinden açıklayan Rıdvan Dilmen, şunları söyledi:

"43 yıl önce lisanslı futbolcu olarak girdiğim Türk futbol ailesinde, onurumla, şerefimle, namusumla hizmet ettiğim milli futbolcu, teknik direktör, futbol yorumcusu olarak yürüttüğüm süreci bugün itibarıyla sonlandırıyorum. Vicdanen çok rahatım. Hiçbir şahıs, camia ve kurumla ilgili asla saygısızlığım olmadı. Ancak son dönemde organize bir şekilde hedef gösterilerek bana ve aileme yaşatılan üzüntüyü, iftiraları başkaları gibi kabul etmem mümkün değildir! Şimdiye kadar olduğu gibi, rahmetli babamın ve annemin bana bıraktığı en anlamlı miras olan Dilmen soyadını rabbim izin verdiği sürece onurumla taşımaya devam edeceğim. 

Doğuş Grubu Sayın Başkan'ı Ferit Şahenk Bey'e ve NTV ailesine teşekkür ederim. Tüm izleyicilerimize minnettarım. 

Yakın bir zamanda, bana ve aileme yapılan iftira dolu kampanyanın aktörlerini, tetikçilerini ve azmettiricilerini bilgi ve belgelerle tek tek ifsa edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!