Geri Restoran çıkışında öldüren dayak kamerada

Restoran çıkışında öldüren dayak kamerada

İstanbul Büyükçekmece'de gece saatlerinde bir restoranda yemek yedikten sonra kavga eden şahıslardan birisi, kafasına ve vücuduna aldığı darbelerden sonra fenalaşarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Yaşanan darp anları güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

29 Haziran 2021 Salı, 09:34 - Güncel
A
Restoran çıkışında öldüren dayak kamerada
03:29 Restoran çıkışında öldüren dayak kamerada

İLGİLİ VİDEO

Restoran çıkışında öldüren dayak kamerada

Olay, geçtiğimiz hafta gece saatlerinde Büyükçekmece Sahili'nde meydana geldi. İddiaya göre, aralarında S.E. isimli şahsın da olduğu grup, gece saatlerinde sahilde bulunan bir mekanda yemek yedi. Ardından gruptakiler arasında henüz bilinmeyen bir sebeple kavga çıktı. Çıkan kavganın ardından S.E. ve diğer iki kişi mekan önünde tartıştı. Tartışma yol kenarında yumruklu kavgaya dönüştü. S.E. kafasına ve vücuduna aldığı darbelerle yere yığıldı. Olay yerine çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırılan E. Kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Polis olayla ilgili kaçan şüphelileri arıyor.

ÖLÜMÜNE DAYAK GÜVENLİK KAMERASINDA

Yaşanan anlar ise çevrede bulunan bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, E.'nin yanında 2 adamla tartışması daha sonra ise dayak yemesi sonrasında ise yere yığılması yer aldı.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


29 Haziran 2021 Salı, 09:34
A