Geri Polat Alemdar'ın 12.12.12 sürprizi

Polat Alemdar'ın 12.12.12 sürprizi

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, 12/12/12'de sürpriz bir kararla nikâh masasına oturdu. Nur Fettahoğlu'yla ayrılığını 22 Kasım'da duyuran Şaşmaz kendisinden 21 yaş küçük Nagehan Kaşıkçı ile evlendi.

13 Aralık 2012 Perşembe, 06:55 - Magazin
A
Polat Alemdar'ın 12.12.12 sürprizi

Şaşmaz 20 yaşında öğrenciyle evlendi

41 yaşındaki oyuncu kendisinden 21 yaş küçük üniversite öğrencisi Nagehan Kaşıkçı ile 12.12.2012'de evlendi. İstanbul Üniversitesi Ekonomi Bölümü 3. sınıf öğrencisi olduğu öğrenilen 1992 doğumlu Kaşıkçı'nın aynı zamanda derin devlet ve çeteler konusunda kitapları bulunan ünlü yazar Ömer Lütfi Mete'nin de yeğeni olduğu açıklandı. Şaşmaz'ın evlilik kararıyla "Kurtlar Vadisi" dizisinin ilk döneminde senaryoya katkıda bulunan ve 4 yıl önce kalp krizi sonucu ölen Mete'ye bir nevi vefa örneği gösterdiği konuşuluyor.

Besmele sonrası evet

Yaklaşık 20 gün önce "Muhteşem Yüzyıl"ın Mahidevran'ı Nur Fettahoğlu ile 1,5 yıllık ilişkisinin bittiğini açıklayan Şaşmaz'ın ani evlilik kararı çevresini ve en çok da Fettahoğlu'nu şaşırttı. Nikah işlemlerini gizlilikle tamamlayan Şaşmaz'ın öğleden sonra Ataşehir'de yapılan nikahını Ömer Lütfi Mete'nin de yakın dostu olan Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara kıydı.

Nikahta Belediye Başkanı Kara'nın sorusuna besmele çektikten sonra "Evet" cevabını veren Şaşmaz'ın şahitliğini Fatih Hilmi Hacıosmanoğlu, Kaşıkçı'nın ise senarist Cüneyt Aysan yaptı. Nikah öncesi 3 kez annesinin elini öptüğü belirten Şaşmaz'ın az sayıda yakınıyla nikahtan sonra kardeşi Raci Şaşmaz'ın da ortakları arasında olduğu Ataşehir'deki Wood isimli mekanda bir sazlı sözlü bir kutlama yemeği yaptı. Necati Şaşmaz nikah defterini ve fotoğraflarını sahibi olduğu yazete.com'dan paylaştı.

Twitter'dan yaş farkı tepkisi

Şaşmaz'ın nikah haberi twitter'da günün en çok konuşulan başlıklar arasına girdi. Demet Akalın "Necati Şaşmaz evlenmiş ama Nur'la değil, aaa mutluklar... Mahidevran'a huzur yok anacığım günah" yorumunu yaptı. Kaşıkçı'nın sınıf arkadaşları sürpriz nikaha şaşırdı ve "Necati Şaşmaz bizim Nagehan'la evlenmiş. O değil de şimdi final zamanı. Onlar balayında olacak. Yazık kimbilir kız kaç dersten kalacak" tweet'i attı. Aradaki yaşk farkına şaşıranlar ise "Necati Şaşmaz 1992'li kızla evlenmiş. İlk Kurtlar Vadisi'nde rol aldığında evlendiği kız 3. sınıf ögrencisiydi, pes" şeklinde tepkilerini belli etti.

Polat Alemdar evlendi!

İLGİLİ GALERİ

Polat Alemdar evlendi!

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


13 Aralık 2012 Perşembe, 06:55
A