Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

PİNOKYO'DAN GÖRSEL ŞÖLEN

Bursa, dünya genelinde milyonlarca çocuk tarafından izlenen 'Pinokyo Müzikali'ne ev sahipliği yaptı. Atatürk Kongre Kültür Merkezi'nde (Merinos AKKM) sahnelenen müzikal, rengarenk dekoru, kostümü ve hareketli şarkılarıyla izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

PİNOKYO'DAN GÖRSEL ŞÖLEN

PİNOKYO ÇOCUKLARI BÜYÜLEDİ - FOTO GALERİ 

Türkiye'deki gösterilerine BKM organizasyonuyla İstanbul Beşiktaş Kültür Merkezi'nde başlayan 'Pinokyo Müzikali', Ankara ve İzmir'in ardından Bursa'da da sahnelendi. Merinos AKKM Osmangazi Salonu'nda sahnelenen ödüllü müzikal, Carlo Collodini'nin nesilden nesile anlatılan kukla çocuğunun hikayesini sahneye taşıdı. Kullanılan efektlerle izleyenlere tam bir görsel şölen yaşatan müzikalde, 30 sanatçıdan oluşan kadro yeteneklerini sergiledi. Yaklaşık 2 saat süren gösteri, kullanılan dekor, kostüm, müzik ve sanatçıların performansıyla çocukların gönlünü fethetti. Gösteriyi büyük bir ilgiyle izleyen sanatseverler, sanatçıları uzun süre alkışladı.
Merinos AKKM'de sahnelenen müzikal, 17 Şubat'ta saat 19.00, 18 Şubat'ta saat 16.00 ve 19.00, 19 ve 20 Şubat'ta ise saat 12.30, 16.00 ve 19.00 seanslarında Osmangazi Salonu'nda izlenebilecek.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!