Geri Pınar Altuğ: Çatlayın!

Pınar Altuğ: Çatlayın!

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, kendisine gelen yorumları yanıtsız bırakmıyor. Altuğ, bu kez amuda kalkarak verdiği poza, "Bu yaşta iyi cesaret. Düşsen kırılan yerin kaynamaz" yorumunu yapan takipçisine cevap verdi.

08 Temmuz 2021 Perşembe, 09:03 - Magazin
A
Pınar Altuğ: Çatlayın!

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, Bodrum'da başladığı tatiline Marmaris-Selimiye'de devam ediyor. Tekne ile mavi tura çıkan Altuğ, tatilde de egzersizlerini sürdürmeyi ihmal etmiyor.

"BAZEN BAKIŞ AÇINI DEĞİŞTİRMEK İYİDİR"

Önceki gün kırmızı mayosu ile yoga yapan Pınar Altuğ, amuda kalkarak poz verdi. O anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen oyuncu, gönderisine, "Bazen bakış açını değiştirmek iyidir. Nereden biliyorsun hayatının altının üstünden daha iyi olmayacağını?" notunu düştü. 

"ÇATLAYIN!"

Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Altuğ, bir takipçisinin, "Bu yaşta iyi cesaret. Düşsen kırılan yerin kaynamaz" yorumuna kayıtsız kalmadı.

Ünlü oyuncu, o kullanıcıya, "Kırılmaz, siz rahat olun ya da çatlayın. Bilemedim..." şeklinde yanıt verdi.

SEZONU BODRUM'DA AÇTI

Pınar Altuğ, geçtiğimiz hafta yaza Bodrum'da 'merhaba' demişti. Tatilinin büyük bir kısmını özel tasarım teknesinde geçiren ünlü oyuncu, Bodrum koylarında objektiflere takılmıştı.

Altuğ'un yanında kızı Su ve arkadaşları da vardı. Müzik eşliğinde teknede eğlenen Altuğ ile arkadaşları, gün boyunca denizin ve güneşin tadını çıkarmıştı.

46 yaşındaki Altuğ, fit vücudu ile genç kızlara adeta taş çıkarmıştı.

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


08 Temmuz 2021 Perşembe, 09:03
A