Geri Pamukkale Üniversitesi Rektörü'nden koronayla ilginç mücadele yöntemi: Şifa duası

Pamukkale Üniversitesi Rektörü'nden koronayla ilginç mücadele yöntemi: Şifa duası

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, direkt koronayla ilgili duaların olmadığını ancak şifaya sebep olacak duaların olduğunu söyledi.

21 Haziran 2021 Pazartesi, 23:21 - Güncel
A
Pamukkale Üniversitesi Rektörü'nden koronayla ilginç mücadele yöntemi: Şifa duası

Pamukkale Üniversitesi'nde usulsüzlükleri nedeniyle rektörlük görevinden alınan Hüseyin Bağ'ın yerine atanan Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, katıldığı bir televizyon programında açıklamalarda bulundu.

Ege TV'de katıldığı Bakış Açısı isimli programda konuşan Kutluhan, bir koronavirüs hastasına "şifa duası" gönderdiğini ve hastanın iyileştiğini söyledi.

Ahmet Kutluhan, korona olan arkadaşına şifa duası gönderdi.

"DİREKT KOVİD'LE İLGİLİ DUALAR YOK AMA ŞİFAYA SEBEP OLACAK DUALAR VAR"

"Bir tıpçı olarak da bunları söylediğimiz zaman..." diyen Kutluhan, sözlerine şöyle devam etti:

"Ölüm oranımız Allah'a şükür düşük ama yine 50 binin üzerinde. Etrafında pandemiden dolayı ölmeyen yok. Bu pandemide İlahiyat Fakültesi ne yaptı? Değil mi? Benim bir arkadaşım Kovid oldu. Tedavisi belli ama benden şunu istedi; 'Kovid'le ilgili dua var mıdır, bu desteği alayım.' Direkt Kovid'le ilgili dualar yok ama şifaya sebep olacak dualar var.

"İLAHİYATÇI ARKADAŞTAN TEMİN EDİP GÖNDERDİM, İYİLEŞTİ"

Ben de bir İlahiyatçı arkadaştan onu temin ettim gönderdim. Sonra şimdi iyileşti. Belki dualar sayesinde mi iyileştim demeye getiriyor bilmiyorum. Sizin sorunuza cevaben söylüyorum. İlahiyat sadece ibadetlere ilişkin bir fakülte değil."

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


21 Haziran 2021 Pazartesi, 23:21
A