Geri Özgü Namal tiyatro sahnesinde soyunacak

Özgü Namal tiyatro sahnesinde soyunacak

İki ödüllü oyuncu Özgü Namal ve Selen Uçer 'Kuçu Kuçu' isimli tek perdelik oyunla tiyatro sahnesinde olacaklar..

13 Aralık 2012 Perşembe, 10:24 - Magazin
A
Özgü Namal tiyatro sahnesinde soyunacak

"Kuçu Kuçu" adlı tek perdelik oyun; sırların ortaya çıkmasıyla yavaş yavaş çığırından çıkan bir karşılaşmayı, komediyle dramı bir arada sunan bir tarzla sahneye taşıyor. Perdelerini, 15 Aralık 2012, Cumartesi günü saat 21:00'de Trump Towers Tiyatro'da gerçekleşecek prömiyeriyle açacak olan oyunun biletleri satışa çıktı!

Fransız yazar Fabrice Roger-Lacan'ın oyunundan, Kerem Ayan'ın uyarlayıp yönettiği "Kuçu Kuçu"nun provaları son hız devam ediyor. Aralık ayında izleyiciyle buluşacak olan komedi - dram tarzındaki oyunda; ödüllü iki oyuncu, 6 yıl aranın ardından ilk kez bir tiyatro projesine imza atan Özgü Namal ve Selen Uçer birlikte rol alıyorlar.

OYUNUN KONUSU
Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu'nun tek perdelik yeni oyunu "Kuçu Kuçu"da her şey, önemli işadamı Kudret Bey'in, hafta sonunu geçirmek üzere gözde çalışanı Ragıp ve karısı Melis'i, adadaki villasına çağırmasıyla başlar. Kocasından önce gelen Melis'i, Kudret Bey'in karısı Melda karşılar. Melda ve Melis, tanışıp sohbet ederek kocalarının işten gelmesini beklemeye başlarlar. Zaman ilerledikçe sohbetin rengi değişir. Belki de onları bir araya getiren şey sadece kocalarının iş ilişkisi değildir; iki genç kadın ın geçmişlerindeki sırlar ortaya çıktıkça, olaylar da yavaş yavaş çığırından çıkar. Nezaket kuralları dâhilinde başlayan bu karşılaşma, acımasız bir hesaplaşmaya dönüşür...

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


13 Aralık 2012 Perşembe, 10:24
A