Geri Oyuncu Gonca Vuslateri bir operasyon daha geçirecek!

Oyuncu Gonca Vuslateri bir operasyon daha geçirecek!

Koronavirüse yakalanan ve evinde tedavi gören Gonca Vuslateri, üzerine kaynar su dökülmesinin ardından hastanelik olmuştu. Tedavisi süren ünlü oyuncu, yarın bir operasyon daha geçireceğini açıkladı.

22 Nisan 2021 Perşembe, 16:30 - Magazin
A
Oyuncu Gonca Vuslateri bir operasyon daha geçirecek!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan corona virüsüne yakalandığını duyuran Gonca Vuslateri, evde talihsiz bir kaza geçirdi. Üzerine burnu açılsın diye içine kekik yağı döktüğü tenceredeki kaynar suyu döken 34 yaşındaki oyuncu hastaneye kaldırıldı.

Tedavisi süren Vuslateri, bir operasyon daha geçireceğini açıkladı. Instagram hesabından son sağlık durumu ile ilgili takipçilerine bilgi veren oyuncu, şunları söyledi:

"COVID TERLİ AMA ATEŞSİZ GİDİYOR"

"Az kaldı... Yarın bir operasyon daha... Bu arada Covid terli ama ateşsiz gidiyor maşallah. Arayan, soran, sarılan, çiçek resimleri yollayan, sevgisini paylaşan herkese minnetimi sunarım.

Sağlık personellerine bir kez daha hayran kaldım. Hastalarının ellerini tutup, öksürük krizlerinde 'Geçecek, başaracaksın' diye motive etmeseler sanırım psikolojik olarak gerçekten katlanılmaz olurdu."

"Bu süreçte her dakika ulaşılabilir olan ve daima elimden tutan doktoruma da teşekkür etmek istiyorum."

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


22 Nisan 2021 Perşembe, 16:30
A